شیائومی Mi Max سرانجام به اندروید نوقا ۷٫۰ به‌روز می‌شود

شیائومی گوشی Mi Max را یک سال پیش معرفی و عرضه کرد. سیستم‌عامل اندروید نوقا ۷٫۰ سرانجام برای این گوشی هم منتشر شد.

بیش از یک سال از عرضه گوشی Mi Max توسط کمپانی چینی شیائومی می‌گذرد. Mi Max، اولین گوشی با طراحی صفحه‌نمایش بدون حاشیه بود که این ترند طراحی را در دنیای گوشی‌های هوشمند آغاز کرد.

متاسفانه این گوشی تنها در چین به‌صورت رسمی عرضه شد و کاربران در سایر کشورها فقط به‌صورت غیرقانونی می‌توانستند آن را تهیه کنند. علاوه بر آن، بیش از یک سال طول کشید تا کمپانی شیائومی بتواند سیستم‌عامل این گوشی را به اندروید نوقا ۷٫۰ به‌روزرسانی کند.

ظاهرا شیائومی سرانجام موفق شده تا اندروید نوقا ۷٫۰ را بر بستر رابط کاربری MIUI 8.5.1.0 برای گوشی‌های Mi Max منتشر کند. این به‌روزرسانی تازه تغییرات زیادی با خود به همراه دارد که از میان آن‌ها باید به استراتژی بهینه‌شده در توزیع COU، دکمه‌های تازه برای تنظیمات متداول در نتایج جستجو و همچنین امکان مخفی سازی محتوای نوتیفیکیشن‌ها روی صفحه‌نمایش قفل‌شده، اشاره‌ کنیم.

بسته امنیتی ماه مه هم به همراه این به‌روزرسانی عرضه‌شده و موارد فنی و داخلی دیگری هم در آن بهینه‌سازی شده است. در آخر باید به این نکته مهم اشاره‌ کنیم که به‌روزرسانی مذکور فقط برای گوشی‌های Mi Max که ۳ گیگابایت رم دارند، در دسترس قرارگرفته است.

Call Now Button