تصاویر رندر شده از Vivo X9s Plus در سه رنگ متفاوت

اعلام کرده که دو گوشی X9s و X9s Plus را تا آخر هفته رسما عرضه می‌کند. این کمپانی شب گذشته تصاویر رندر شده نسخه بزرگ‌تر را روی وب‌سایتش منتشر کرده است.

کمپانی چینی Vivo هفته گذشته تایید کرد که دو گوشی X9s و X9s Plus را در تاریخ ۶ ژوئیه (۱۵ تیر) رسما معرفی می‌کند اما شب گذشته تصاویر رندرشده مطبوعاتی نسخه پلاس این گوشی‌ها را در وب‌سایت رسمی‌اش منتشر کرد. گوشی X9s Plus قرار است دوربین سلفی با لنز دوگانه ۲۰ و ۵ مگا پیکسلی داشته باشد و در ۳ رنگ مشکی مات، صورتی و طلایی عرضه شود.

در این تصاویر شاهد هستیم که گوشی X9s Plus کمی با گوشی‌های X9 و X9 Plus متفاوت است. خطوط آنتن در X9s Plus باز هم خمیدگی پنل پشتی را دنبال می‌کنند و دوربین اصلی در گوشه بالا سمت قرارگرفته که فلش LED آن را همراهی می‌کند.

پنل جلو این گوشی برای نسخه‌های صورتی و طلایی به رنگ سفید طراحی شده و در نسخه مشکی مات هم مشکی است.

قبلا گزارش شده بود که هر دو گوشی X9s و X9s Plus به پردازنده کوالکام اسنپ‌دراگون ۶۶۰ مجهز می‌شوند و صفحه‌نمایش X9s Plus، برابر با ۵٫۸۵ اینچ و نسخه کوچک‌ترش ۵٫۵ اینچی خواهد بود.

کمپانی Vivo اعلام کرده که کاربران در صورت تمایل می‌توانند این گوشی‌ها را پیش‌خرید کنند و اولین نسخه‌ها در روز ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) برای مشتریان آن ارسال می‌شوند.

Call Now Button