رسمی: ال‌جی جی ۶ مینی (LG Q6) هفته آینده معرفی می‎شود

شرکت ال‌جی به دنبال عرضه مدل ۵٫۴ اینچی گوشی پرچم‎دار ۲۰۱۷ خود با نام ال‌جی Q6 است و تصمیم دارد تا از این مدل در هفته آینده، به صورت رسمی رونمایی کند.

هنوز چند روز از انتشار خبر عرضه نسخه کوچک‌‌تر گوشی پرچم‎دار ۲۰۱۷ ال‌جی با نام LG Q6 به بازار نگذشته بود که شرکت ال‌جی با ارسال دعوت‌نامه‏‌هایی به اصحاب رسانه، زمان معرفی گوشی ال‌جی جی ۶ مینی یا LG Q6 را به‎طور رسمی اعلام کرده است. در روز چهارشنبه، دعوت‎نامههایی مبنی بر برگزاری یک رویداد خبری در ۱۱ جولای (۲۰ تیر) منتشر شده است که از معرفی رسمی گوشی ال‎جی Q6 تا چند روز آینده، حکایت دارد.

باید اشاره کرد که این مراسم در کشور لهستان برگزار خواهد شد؛ به همین جهت، هنوز چندان مشخص نیست که آیا شرکت ال‎جی، گوشی Q6 را به صورت جهانی عرضه می‏‌کند یا عرضه این مدل به چند کشور مشخص، محدود شده است. هم‌چنین، بسیار عجیب است که یک گوشی مجهز به نمایشگر ۵٫۴ اینچی را «مینی» عنوان کرد زیرا گوشی‌های هوشمند کوچک‌تری نیز در بازار وجود دارد که برخی، حتی لقب «پرچم‌‏دار» را با خود به همراه دارند.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی ایوان بلس، ال‏‌جی Q6 از یک صفحه‎نمایش ۵٫۴ اینچی با رزولوشن نامشخص (احتمالاً Full HD) استفاده خواهد کرد و سه گیگابایت حافظه رم نیز برای آن درنظر گرفته شده است. صفحه‎نمایش مورد استفاده، کشیده خواهد بود و نسبت ابعاد آن، ۱۸ به ۹ است. هم‌چنین، شرکت ال‌جی تصمیم دارد تا این مدل را با یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی عرضه نماید.

در مقایسه با جی ۶ مینی، پرچم‎دار ۲۰۱۷ شرکت ال‌جی از یک صفحه‌نمایش ۵٫۷ اینچی استفاده می‎کند که ال‎جی به دلیل حذف حاشیه‎های اضافی اطراف نمایشگر، به آن لقب Full Vision داده است. ال‌جی جی ۶، هم‎چنین با دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی ارائه می‎شود.

Call Now Button