طرح نهایی اپل برای iPhone 8 تایید شد

سرانجام پس از هفته‌ها شایعه، طرح نهایی آیفون ۸ توسط یکی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم جانبی تایید شد.

هفته‌ها از صحبت در مورد مهم‌ترین طراحی شرکت اپل به‌افتخار دهمین سالگرد تولید iPhone با نام iPhone 8 می گذرد و طرح‌های بسیاری از آن به بیرون درز پیدا کرده که اطلاعات جدید آنها را تایید می‌کند.

گوردون کلی، یکی از نزدیکان به شرکت تولیدکننده لوازم‌ جانبی Nodus عکس‌هایی از آخرین رندر iPhone 8 بدست آورده که می‌توان آن را به‌عنوان طراحی قطعی معرفی کرد. سرانجام حاشیه‌هایی که در سری‌های قبلی وجود داشت از بین رفته و یک نمایشگر بزرگ و باریک با اندازه ۵.۸ اینچ، پنل رویی این گوشی را پوشانده. تنها قسمتی از بالای این نمایشگر جهت قرارگیری دوربین سلفی و سایر سنسورها جدا شده. در نتیجه‌ی این طراحی، محل جدیدی برای نمایش نوتیفیکیشن‌ها پدید خواهد آمد.

همچنین مشابه طرح‌های قبلی، دوربین‌ دوگانه افقی که در iPhone 7 Plus قرار داشت، به حالت عمودی تغییر پیدا می‌کند که به‌علت عملکرد بهتر این حالت در برنامه جامع واقعیت افزوده اپل است.

بااینکه در رندر‌ها مشخص نیست، اما اپل برنامه‌ای برای حذف پورت Lighting و جایگزینی آن با USB Type-C ندارد و همچنین مشابه iPhone 7، خبری از جک هدفون نیست.

بحث اصلی همچنان در مورد دکمه Home است. آنچه در رندرها مشخص است، دو برابر شدن اندازه دکمه Power است و از آنجا که هنوز شک و تردید در مورد قرار گیری حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر وجود دارد، ممکن است اپل همانند سونی، حسگر اثر انگشت را در دکمه Power قرار دهد.

البته هنوز رازهایی در مورد iPhone 8 وجود دارد. ظرفیت باتری، مشخصات دوربین، عمکرد تراشه A11 و همچنین قیمت نهایی این محصول از جمله این رازهاست. اما در مورد طراحی، با قاطعیت عنوان می‌کنیم، iPhone 8 این شکلی خواهد بود.

 

Call Now Button