امکان ارسال تصاویر ناپدید شونده در آپدیت ۴٫۲ تلگرام

اپلیکیشن تلگرام در آخرین نسخه خود امکان ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده را اضافه کرده است که پس از گذشتن زمان تعیین شده به صورت خودکار پاک می‌شوند.

در جدیدترین نسخه اپلیکیشن تلگرام ویژگی ارسال عکس‌ و ویدئو ناپدید شونده اضافه شده است که کاربران در چت‌های عادی می‌توانند از آن استفاده کنند.

تلگرام اضافه شدن این ویژگی را قدم دیگری در افزایش امنیت و حریم خصوصی کاربران عنوان می‌کند. به استفاده از این ویژگی کاربران نگرانی کمتری در ذخیره کردن بدون اجازه عکس‌های خصوصی خود خواهند داشت.

برای استفاده از این امکان نیازی نیست که از حالت Secret chat استفاده کنید بلکه در چت‌ها و مکالمات عادی نیز می‌توانید تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده را برای مخاطب خود ارسال نمایید.

زمانی که از گالری تصاویری تصویر یا ویدئویی را انتخاب کنید، پیش از ارسال آن، در پایین تصویر آیکون ساعت را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب آن می‌توانید زمان مورد نظر برای ناپدید شدن از ۱ تا ۶۰ ثانیه را انتخاب کنید.

با ارسال کردن آن آیکون شعله آتش روی تصویر یا ویدئو نقش می‌بندد. زمانی که مخاطب شما آن را باز کند و ببیند، پس از گذشتن زمان تعیین شده، آن تصویر یا ویدئو از روی گوشی و صفحه چت شما و ایشان پاک خواهد شد.

Call Now Button