طراحی ظاهری iPhone 7S و ۷S Plus لو رفت

اپل قرار است به‌زودی سه نسخه تازه از آیفون را معرفی کند. ۷S و ۷S Plus دو نسخه از این گوشی‌ها هستند که تصاویر تازه‌ای از طراحی ظاهری‌شان امروز لو رفته است

کمپانی اپل قرار است سه گوشی iPhone 8, iPhone 7S و iPhone 7S Plus را پاییز امسال رسما معرفی کند. در این میان، iPhone 8 مدت‌هاست در معرض شایعه‌های مختلف قرار گرفته چراکه این نسخه جدیدترین پیشکش اپل در سال ۲۰۱۷ به شمار می‌رود. البته iPhone 7S و iPhone 7S plus هم قرار است نسبت به نسخه پایه پارسال، در موارد متعددی بهبود پیدا کنند. حدس و گمان‌های مختلفی درباره این نسخه‌های تازه S تابه‌حال در قالب اخبار و شایعه‌های مختلف لو رفته و امروز هم اطلاعات تازه‌ای در این مورد به دستمان رسیده است.

یک منبع آگاه که به اطلاعات تولید آیفون هم نزدیک است، تصاویر CAD مختلفی از iPhone 7S و iPhone 7S Plus منتشر کرده و چند ویژگی کلیدی آن‌ها را لو داده است.

این تصاویر تازه، طراحی کاملا آشنایی را از آیفون به نمایش می‌گذارند. تقریبا تمام جزئیات در همان موقعیتی که انتظار داشتیم، قرار گرفته‌اند. iPhone 7S Plus به ماژول دوربین با لنز دوگانه مجهز شده درحالی‌که ۷S تنها یک لنز در پنل پشتی‌اش دارد و هیچ جزئیاتی در حاشیه پایین صفحه‌شان دستخوش تغییر نشده است.

دکمه فیزیکی خانه در حاشیه پایین صفحه این دو گوشی تعبیه شده، دکمه‌های تنظیم و قطع صدا در کناره سمت چپ قرار گرفته‌اند و دکمه پاور هم در کناره سمت راست است. حتی حسگرها هم در همان موقعیت قبلی خودشان (مانند iPhone 7) هستند. iPhone 7S و ۷S Plus هم مانند iPhone 7دو حسگر در حاشیه بالای صفحه‌نمایش دارند. ظاهرا این دو نسخه هم قرار است مانند تمام دستگاه‌های ساخت ۲۰۱۴ به بعد این کمپانی، از صفحه‌نمایش LCD بهره ببرند.

در این تصاویر همچنین شاهد یک شکل دایره‌ای در میان پنل پشتی هستیم و یک قسمت مستطیل کوچک‌تر هم زیر آن دیده می‎شود. حدس می‌زنیم که اپل قرار است لوگوی و مشخصات قانونی را در این قسمت‌ها درج کند.

در نسخه ۷S هم ظاهرا قرار است مانند سایر نسخه‌های S قبلی، هیچ تغییر بزرگی ایجاد نشود. اغلب تغییرات و بهبودهای آن در مشخصات فنی و داخلی آن اتفاق می‌افتد و احتمالا تنها چند تغییر جزئی در طراحی ظاهری‌اش خواهیم دید.

Call Now Button