نتایج بنچمارک پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال

نتایج بنچمارک پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال امروز روی وب‌سایت Geekbench منتشر شد. فهرست اطلاعات مندرج در این پایگاه نشان می‌دهد که نسل تازه پیکسل در مقایسه با سایر پرچم‌داران رقیبش، عملکرد قابل قبولی دارد.

کمپانی گوگل دو گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال را ۱۲ مهر رسما معرفی کرد و همان‌طور که می‌دانید، کیفیت دوربین در این دوگانه هم مانند نسل قبلی به‌عنوان قوی‌ترین مزیت آن‌ها شناخته می‌شود. درواقع دوربین پیکسل ۲ ایکس ال موفق شد بالاترین امتیاز را در رده‌بندی وب‌سایت DXOMarkکسب کند اما ممکن است هنوز هم این سوال پیش بیاید که عملکرد این دوگانه در آزمایش‌های بنچمارک چگونه خواهد بود.

خبر خوش آنکه حالا پاسخ به این پرسش مهم هم در دسترس قرار گرفته و پایگاه Geekbench نتایج بنچمارک گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال را منتشر کرده است. این گوشی‌ها به پردازنده توانمند کوالکام اسنپ‌دراگون ۸۳۵ مجهز شده‌اند و مشخصا عملکرد بسیار خوبی نشان می‌دهند. فهرست مشخصات این وب‌سایت نشان می‌دهد که هر دو گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال در آزمایش تک هسته‌ای امتیاز مشابه ۱۹۱۸ را کسب کرده‌اند.

از طرف دیگر، امتیاز آزمایش چند هسته‌ای آن‌ها کمی متفاوت است. پیکسل ۲ توانسته است در این آزمایش امتیاز ۶۲۸۲ را کسب کند درحالی‌که امتیاز پیکسل ۲ ایکس ال کمی بالاتر و معادل ۶۳۱۶ گزارش شده است. این دو گوشی در مقایسه با سایر پرچم‌دارانی که به اسنپ‌دراگون ۸۳۵ مجهز شده‌اند ازجمله Galaxy S8 سامسونگ (تک هسته‌ای: ۱۹۲۹، چند هسته‌ای: ۶۰۸۴)، One Plus 5 (تک هسته‌ای: ۱۹۶۳، چند هسته‌ای۶۶۸۷) و Xperia XZ Premium سونی (تک هسته‌ای: ۱۹۴۳، چند هسته‌ای: ۵۸۲۴) عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته‌اند. حتی HTC U11 هم که توسط همان سازنده گوشی‌های پیکسل ساخته شده، امتیازی در همین حدود کسب کرده است.

Call Now Button