iPhone X را با گارانتی یا بدون گارانتی بخریم؟ (همراه لیست قیمت)

آیفون X، پرچمدار جدید اپل که چند هفته پیش با قیمت بسیار بالا وارد بازار کشورمان شد هم‌اکنون در حال نزدیک شدن به ثبات قیمتی خود در بازار کشورمان است. برای آگاهی از اطلاعات بیشتر و زمان خرید مناسب این محصول در ادامه با موبایل درختی همراه باشید..

 

در این مطلب #مشاورخرید گوشی هوشمند موبایل درختی قصد داریم به صورت جامع و خلاصه به بررسی وضعیت خرید آیفون X در بازار کشورمان بپردازیم.

یکی از مهم‌ترین سوالی‌هایی که این روز‌ها خریداران آیفون X در ایران دارند این است که آیفون جدیدشان را با گارانتی و پشتیبانی رسمی که در سامانه رجیستری تلفن‌همراه ثبت شده است خریداری کنند یا بدون گارانتی به صورت قاچاق؟

 با موبایل درختی همراه باشید تا پاسخ سوال‌تان را دریافت کنید…

به گزارش جی‌اس‌ام و به نقل از خبرگزاری فارس:

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره آغاز فاز دوم طرح رجیستری اطلاعیه ای  به شرح زیر صادر کرد:

با تصمیم کارگروه ساماندهی و مقابله با قاچاق تلفن همراه  فاز دوم طرح ثبت گوشی تلفن همراه موسوم به رجیستری از تاریخ ۱۴ آذرماه سال جاری آغاز می‌شود.

این مرحله تمام مدل‌های گوشی و تبلت آیفون را شامل خواهد شد و به تدریج در هفته‌های پس از آن سایر مدل های گوشی و تبلت نیز تحت پوشش طرح رجیستری قرار می‌گیرند.

همچنین در خصوص ثبت و فعال سازی گوشی‌های مسافری براساس چهارچوب ابلاغی توسط گمرک اقدام می‌شود.

ضمنا گوشی تلفن افرادی که به عنوان مسافر  یا گردشگر وارد کشور شده یا رومینگ خارجی دارند به مدت ۳۰ روز در کشور فعال خواهد بود.

تاکید می‌شود، با اجرای این طرح، برای تمامی گوشی ها و تبلت‌هایی که تا قبل از تاریخ اجرای هر مرحله فعال شده مشکلی بوجود نمی آید اما پس از آن صرفا گوشی‌هایی که از مبادی قانونی وارد کشور شده اند فعال خواهند شد.

بدین ترتیب تا ۷ روز آینده باید شاهد اجرای فاز دوم رجیستری در کشورمان باشیم. با توجه به کاهش چشمگیر اختلاف قیمت آیفون‌های با و بدون گارانتی نسبت به یکدیگر به شما جی‌اس‌امی‌های عزیز پیشنهاد می‌کنیم یا تا ۱۴ آذر ماه صبر کنید تا تکلیف نهایی آیفون‌های قاچاق در بازار کشورمان به صورت کامل مشخص شود یا هم‌اکنون آیفون‌های باگارانتی رسمی را خریداری کنید تا طی هفته‌های آینده به مشکل برنخورید. در ادامه نیز می‌توانید قیمت تمامی آیفون‌های جدید در بازار را مشاهده کنید.

لیست قیمت آیفون در بازار تهران (۷ آبان)

* تمامی قیمت‌ها به جز ایرپادز و نسخه ۶۴ گیگابایتی آیفون ۸ و ۸ پلاس ممکن است تا ۵۰ هزارتومان نوسان داشته باشند.

 

Call Now Button