احتمال معرفی پرچم‌دار P11 هوآوی با دوربین اصلی سه گانه

هوآوی احتمالا سال آینده هم پرچم‌دارش را از سری P و به نام P11 معرفی می‌کند. شایعه تازه‌ای درباره این گوشی منتشر شده است و ادعا می‌کند P11 احتمالا به دوربین اصلی با لنز سه گانه Leica مجهز می‌شود.

شایعه تازه‌ای منتشر شده است که ادعا می‌کند پرچم‌دار بعدی هوآوی که احتمالا P11 نام دارد، به دوربین اصلی با لنز سه گانه مجهز می‌شود. آیا این گزارش می‌تواند آغاز یک ترند تازه در طراحی گوشی‌های هوشمند باشد؟

گفته می‌شود این سیستم سه گانه قادر است تصاویری با کیفیت ۴۰ مگا پیکسل ثبت کند و از بزرگنمایی هیبریدی تا ۵ برابر هم پشتیبانی می‌کند. در این گزارش همچنین اشاره شده است که حسگر سلفی این گوشی می‌تواند تصاویر ۲۴ مگا پیکسلی با کیفیت مخصوص اینستاگرام را با تنظیم مناسب نور حتی در شرایط با نور نامساعد ثبت کند. انتظار می‌رود گوشی تازه سری P همچنان به لنزهای برند Leica مجهز شود اما این لنزها حالا قادر خواهند بود ۱۰۰% نور بیشتری را جذب کنند.

شایعه‌ها همچنان حاکی از آن است که گوشی پرچم‌دار P11 به ویژگی تازه Pro Night Mode هم مجهز می‌شود تا ثبت تصاویر باکیفیت در نور کم شب را بدون نیاز به سه پایه عکاسی میسر کند. همان‌طور که می‌دانید، کمپانی هوآوی به تازگی در پی تقویت ویژگی هوش مصنوعی در گوشی‌هایش است و پیش بینی می‌شود این ویژگی در اپلیکیشن دوربین P11 هم مورد استفاده قرار گیرد و به کاربر در تشخیص سریع صحنه و فریم‌بندی خودکار کمک کند.

همه این اطلاعات از چند پوستر تبلیغاتی لو رفته به دست آمده و متعلق به هنرمندی است که در زمینه هنرهای دیجیتالی فعالیت می‌کند و ظاهرا در یک آژانس تبلیغاتی مربوط به هوآوی مشغول به کار است. این پوستر به محض انتشار خبر و شایعه مربوط به آن از صفحه اصلی منبعش حذف شد. به همین خاطر حدس می‌زنیم تحلیل‌های آن کاملا معتبر و صحیح هستند.

به نامی که ظاهرا هوآوی برای گوشی پرچم‌دار بعدی‌اش انتخاب کرده است نگاه کنید. Huawei PCE در مقابل نام سری این گوشی مرموز دیده می‌شود. این کلمه دو معنی دارد. اولین برداشت این است که هوآوی می‌خواهد یک سری تازه به نام PCE از سال ۲۰۱۸ معرفی کند. دومین برداشت که حدس می‌زنیم صحیح باشد هم این است که PCE برای گمراه کردن بیننده‌ها در این پوستر قرار داده شده یا صرفا برای خالی نبودن اسم این گوشی تازه در نظر گرفته شده است و همچنان باید سال آینده منتظر معرفی P11 باشیم.

Call Now Button