رنگ مسی آیفون ۱۰؛ راهکار اپل برای افزایش فروش پرچم‌دار ۱۰۰۰ دلاری

براساس گزارش‌های به‌دست آمده، اپل درنظر دارد تا رنگ جدیدی را برای آیفون ۱۰ معرفی کند که در افزایش فروش این مدل مؤثر واقع خواهد شد. همچنین عرضه آیپد ارزان‌قیمت اپل با پشتیبانی از قلم لمسی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ آغاز می‌شود.

اپل به‌زودی کنفرانس خبری را به منظور معرفی نسخه ارتقا یافته آیپد ارزان‌قیمت خود برگزار خواهد کرد. با این‌حال، به‌نظر می‌رسد رنگ جدید آیفون ۱۰ نیز به‌زودی رونمایی خواهد شد تا فروش آیفون‌های اپل بازیابی شود.

رونمایی از یک آیپد ارزان‌قیمت جدید، بدین جهت منطقی است که کروم‌بوک‌ها بازار آموزشی را به تصاحب در آورده‌اند و معرفی یک آیپد جدید به جهت پشتیبانی نرم‌افزاری خوب از این سیستم‌عامل، می‌تواند بر سهم اپل تأثیر بگذارد؛ ضمن اینکه تحلیلگر KGI Securities مدعی عرضه آیپد جدید اپل با پشتیبانی از قلم لمسی Apple Pencil شده است. در حال‌حاضر، بیشتر تبلت‌های میان‌رده فاقد پشتیبانی از قلم لمسی هستند و عرضه یک آیپد با قیمت مناسب و پشتیبانی از قلم، در جهت استفاده آموزشی تأثیرگذار خواهد بود.

با این‌حال، اعلام شده است که آیپد جدید اپل با پشتیبانی از قلم تا سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه نخواهد شد؛ کوپرتینونشین‌ها ممکن است از فرصت تعطیلات سال تحصیلی به منظور افزایش فروش آیپد ارزان‌قیمت خود استفاده کنند.

در رابطه با افزایش تنوع رنگ‌بندی آیفون ۱۰ نیز اعلام شده است که معرفی یک رنگ جدید به بازیابی فروش این گوشی کمک خواهد کرد. سال گذشته، نسخه Product Red آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در اوایل بهار معرفی شده بود و به همین جهت، ممکن است رنگ جدید آیفون ۱۰ به‌زودی معرفی شود.

پیش‌تر، شایعاتی مبنی بر رونمایی از رنگ Blush Gold (مسی) آیفون ۱۰ منتشر شده بود؛ به همین جهت، ممکن است این رنگ به صورت رسمی معرفی شود. البته از آنجایی‌که این شایعات به صورت رسمی تأیید نشده است، نمی‌توان به صحت آن‌ها اطمینان داشت.

تحلیلگر KGI Securities در رابطه با آیپد ارزان‌قیمت جدیدش اعلام کرده است که این مدل نزدیک به ۷۰ درصد از فروش تبلت‌های آیپد را در سال ۲۰۱۸ به خود اختصاص می‌دهد؛ ضمن اینکه عرضه آن با پشتیبانی از قلم لمسی َApple Pencil، فروش قلم اختصاصی اپل را نیز افزایش می‌دهد. آقای Kuo مدعی است که عرضه مدل‌های جدید تبلت آیپد پرو با دوربین TrueDepth به منظور احراز هویت کاربران با اسکن سه‌بعدی چهره آن‌ها، در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد؛ به همین جهت، ممکن است آیپدهای جدید اپل در اواخر تابستان ۲۰۱۸ و به همراه مدل‌های جدید آیفون معرفی شود.

علاوه‌‍بر پشتیبانی آیپد ۳۲۹ دلاری اپل از قلم Apple Pencil، تحلیلگر KGI Securities اعلام کرده است که آیفون‌های جدید نیز از این قلم پشتیبانی خواهند کرد؛ هرچند، بعید است مدل‌های ۲۰۱۸ از قلم لمسی پشتیبانی کنند. افزایش اندازه نمایشگر آیفون‌های اپل، این فرصت را برای این شرکت به وجود می‌آورد تا فروش قلم Apple Pencil را بیش از پیش افزایش دهد.

Call Now Button