رنگ قرمز آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به‌زودی معرفی خواهد شد

آن‌طور که پیداست، اپل برای رونمایی از نسخه قرمز رنگ آیفون‌های ۲۰۱۷ خود در ماه آوریل آماده می‌شود؛ انتظار داریم حداقل آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به این رنگ عرضه شوند.

 

احتمالاً به خاطر دارید که در بهار ۲۰۱۷، شرکت اپل از رنگ قرمز آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به صورت رسمی رونمایی کرد؛ اپل رنگ جدید آیفون‌های ۲۰۱۶ خود را Red Product نامید. همین موضوع باعث شده است تا انتظار داشته باشیم رنگ‌بندی جدید آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل به‌زودی معرفی شود؛ گزارش‌های جدید نیز این موضوع را تأیید می‌کند.

براساس اطلاعاتی که اخیراً منتشر شده، رنگ قرمز آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل در راه است و در ماه جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد. در حال‌حاضر، مشخص نیست کدام‌یک از آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل به رنگ قرمز وارد بازار خواهند شد؛ ممکن است تنها آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس با این رنگ به بازار عرضه شود یا حتی این احتمال وجود دارد که آیفون ۱۰ نیز در رنگ قرمز به فروش برسد.

در حال‌حاضر، آیفون ۱۰ به رنگ خاکستری فضایی و نقره‌ای به فروش می‌رسد اما شکی نیست که عرضه این مدل در یک رنگ جدید مانند قرمز، دامنه انتخاب علاقه‌مندان را گسترده‌تر خواهد کرد. آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس نیز در رنگ‌های مذکور به فروش می‌رسند اما نسخه طلایی آن‌ها نیز قابل خریداری است.

لازم به‌ذکر است که در گزارش‌های پیشین، به عرضه آیفون ۱۰ به رنگ قرمز اشاره نشده بود؛ تنها مدتی پیش اعلام شد که آیفون ۱۰۰۰ دلاری اپل ممکن است با رنگ مسی که Blush Gold نامیده می‌شود، معرفی شود زیرا این رنگ در هنگام توسعه اولیه آیفون ۱۰ برای آن درنظر گرفته شده بود.

یکی‌دیگر از دلایلی که باعث شده است گمان کنیم رنگ جدید آیفون‌های اپل به زودی عرضه خواهد شد، تخفیف چشمگیر برای مدل‌های پیشین است؛ گفته می‌شود رنگ قرمز آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس با تخفیف چشمگیری در برخی از فروشگاه‌ها عرضه می‌شود. به همین جهت، شاید اپل برای رونمایی از آیفون‌های ۲۰۱۷ خود به رنگ جدید آماده می‌شود. در حال‌حاضر، هیچ تأیید رسمی از سوی شرکت اپل ارائه نشده است؛ به همین جهت، نمی‌دانیم گزارش‌های تازه منتشر شده تا چه اندازه صحت دارند.

Call Now Button