آیفون ۸ و ۸ پلاس قرمز وارد بازار ایران شدند (قیمت)

نسخه ™️(PRODUCT(RED آیفون ۸ و ۸ پلاس به تازگی به بازار کشورمان راه یافته است. در ادامه می‌توانید از قیمت این دو مدل آگاه شوید.

 

اپل در تاریخ ۲۰ فروردین امسال، حدود سه هفته پیش در سکوت خبری از نسخه ™️(PRODUCT(RED دو پرچمدار جدیدش آیفون ۸ و ۸ پلاس به صورت رسمی رونمایی کرد. این مدل از لحاظ سخت‌افزاری تفاوتی با سایر رنگ‌ها ندارد و فقط رنگ بدنه آن به قرمز تغییر پیدا کرده است. سال پیش نیز پس از چند ماه از عرضه آیفون ۷ و ۷ پلاس نسخه قرمز رنگ این گوشی معرفی شده بود که پس از معرفی نسل جدید آیفون‌ها متوقف شد. حال اپل تصمیم گرفته دوباره این رنگ زیبا را در کنار سه رنگ دیگر طلایی، خاکستری فضایی و طلایی روانه بازار کند. نسخه قرمز آیفون ۸ و ۸ پلاس نسبت به نسخه قرمز نسل قبلی بسیار زیباتر شده‌ و کمی تغییر کرده‌اند.

آیفون ۸ و ۸ پلاس به دلیل این که از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می کنند قاب پشتی آن‌ها از جنس شیشه ساخته شده است. به همین دلیل بازتاب نور بیشتری دارد و نسبت به نسل قبل براق‌تر شده‌اند. این موضوع برای نسخه قرمز آیفون ۸ و ۸ پلاس نیز صدق می‌کند و رنگ قرمز آیفون ۸ براق‌تر از آیفون ۷ قرمز رنگ است. از دیگر تغییراتی که در نسخه قرمز آیفون ۸ پیش‌آمده، به کارگیری قاب مشکی رنگ به جای سفید در قسمت جلوی گوشی (اطراف صفحه‌نمایش) است. این طور که به نظر می‌رسد ترکیب رنگ مشکی و قرمز بسیار زیباتر از ترکیب رنگی نسخه قرمز آیفون ۷ و ۷ پلاس است. همانند دیگر محصولات ™️(PRODUCT(RED اپل، بخشی از سود ناشی از فروش آیفون ۸ و ۸ پلاس قرمز از سمت این شرکت به صندوق جهانی حمایت از ایدز واریز می‌شود و در واقع خریداران این نسخه از آیفون کمک شایانی به مبارزه جهانی با بیماری ایدز می‌کنند.

گزارش_بازار:

نسخه ™️(PRODUCT(RED آیفون ۸ و ۸ پلاس همانند دیگر رنگ‌ها در دو ظرفیت ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایت با همان قیمت در بازارهای جهانی به فروش می‌رسد. اما متاسفانه در کشور ما به دلیل نبود فروشگاه/نمایندگی رسمی کمپانی اپل این چنین نیست. قیمت آیفون ۸ و ۸ پلاس قرمز فعلا به دلیل تعداد محدودی که وارد شده‌اند و نسبت به دیگر رنگ‌ها سخت‌تر در بازار یافت می‌شود با قیمت بالاتری به فروش می‌رسند. خرید نسخه قرمز رنگ این دو گوشی فعلا با این قیمت‌ها توصیه نمی‌شود. در صورتی که قصد خرید نسخه قرمز رنگ را دارید بهتر است چند هفته‌ای صبر کنید.

مدل حافظه‌داخلی قیمت گرانی نسبت به سایر رنگ‌ها
iPhone 8 ۶۴GB ۶,۴۰۰,۰۰۰ دو میلیون و دویست هزار تومان
iPhone 8 ۲۵۶GB به زودی
iPhone 8 Plus ۶۴GB به زودی
iPhone 8 Plus ۲۵۶GB ۸,۴۰۰۰,۰۰۰ دو میلیون و پانصد هزار تومان
Call Now Button