در این پست ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند دو سیم کارته زیر ۵۰۰ هزار تومان را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

بازار گوشی‌های هوشمند به‌شدت در حال رشد است و تقریبا در هر خانه‌ای یک گوشی هوشمند می‌توان پیدا کرد. ارزان بودن سیم کارت‌های اعتباری هم باعث شده تا بسیاری از کاربران دو یا سه سیم کارت داشته باشند بنابراین برای استفاده هم‌زمان از سیم کارتشان نیاز به گوشی هوشمند دو سیم کارته دارند.

برند دومی که گوشی‌های دو سیم کارته ارزان قیمت در بازار دارد هوآوی است.

Y3 II

Y3 II با دو نسخه و دو سخت افزار متفاوت در بازار موجود است. نسخه ارائه شده با پشتیبانی از ۴G پردازنده چهار هسته‌ای یک گیگاهرتز ئ یک گیگابایت رم دارد و نسخه‌ای که تنها ۳G را پشتیبانی می‌کند پردازنده ۴ هسته‌ای ۱٫۳ گیگاهرتزی دارد هر دو مدل دوربین ۵ مگاپیکسلی دارند و صفحه نمایششان ۴٫۵ اینچ است. Y3 II با پشتیبانی از شبکه ۴G در بازار قیمتی حدود ۳۵۰ هزار تومان دارد.

Y6 Pro

Y6 Pro با ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی قیمتی مناسب دارد و شاید خرید آن با توجه به امکاناتش معقولانه باشد. این گوشی هم دارای دو مدل است و مدلی که از شبکه ۴G پشتیبانی می‌کند حدودا ۴۰ هزار تومان گران‌تر است. Y6 Pro را می‌توانید باقیمتی حدود ۵۰۰ هزار تومان از بازار تهیه کنید.

Y5 II

Y5 II صفحه نمایش ۵ اینچی دارد و دوربین آن ۸ مگاپیکسل است. دوربین دوم این گوشی فلاش اختصاصی دارد و برای گرفتن سلفی در نور کم کاملا مناسب است. Y5II نیز در دو مدل عرضه شده است مدل ۳G آن را می‌توانید با حدود ۴۰۰ هزار تومان بخرید.

Call Now Button