مدیرعامل ال‌جی: فناوری و امکانات آیفون SE قدیمی و تکراری است

روز گذشته، مدیرعامل شرکت ال‌جی در رابطه با آیفون SE اعلام کرد که این گوشی از تکنولوژی و امکانات قدیمی‌ای استفاده می‌کند.

تولید محصولی با امکانات تکراری، جزو برنامه‌ی کاری ال‌جی نیست.

اصلا عجیب نیست که وقتی یکی از شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری، محصول جدیدی را عرضه می‌کند، بازخوردهای منفی‌ای از سمت مقامات شرکت‌های رقیب منتشر شود. در جلسه‌ای که روز گذشته مدیران ارشد شرکت LG در کره‌ی جنوبی برگزار کردند، هنگامی‌که یکی از خبرنگاران نظر «چو جونو» (Cho Ju-no) مدیرعامل این شرکت را در رابطه با گوشی ۴ اینچی جدید اپل پرسید، با این پاسخ مواجه شد: “عرضه‌ی محصولی با فناوری و امکانات تکراری و قدیمی، جزو برنامه‌ی کاری ال‌جی نیست. ما اهمیت زیادی به محصولات رقیب‌هایمان نمی‌دهیم. در حال حاضر می‌خواهیم مطمئن شویم که محصول جدیدمان، انتخاب‌های زیادی را برای ایجاد یک تجربه‌ی لذت‌بخش و مفرح در اختیار کاربران قرار می‌دهد.”

G5_VS_iPhone_SE_01

اوایل هفته‌ی جاری، شرکت اپل از آیفون SE به‌عنوان جانشین iPhone 5s رونمایی کرد. آیفون SE بیش‌تر امکانات و قطعات داخلی‌اش را از آیفون ۶s به ارث برده و ازلحاظ فناوری و امکانات، مورد جدیدی را ارائه نمی‌کند. در سمت دیگر، ال‌جی با ارائه‌ی G5 با طراحی ماژولار، قصد دارد تا بتواند توجه کاربران مختلف با سلیقه‌های متفاوت را به خودش جلب کند. در نهایت، میزان فروش مشخص خواهد کرد که محصول نوآورانه‌ی ال‌جی موفق‌تر بوده یا آیفون SE قدیمی و تکراری.

منبع: Korea Times

The post مدیرعامل ال‌جی: فناوری و امکانات آیفون SE قدیمی و تکراری است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

اخبار موبایل – دیجی‌کالا مگ

Call Now Button