Xperia X با قیمتی نجومی وارد بازار ایران شد

گوشی میان رده جدید سونی، اکسپریا ایکس، اکنون وارد بازار ایران شده است. در ادامه همراه ما باشید تا از قیمت و اطلاعات پیرامونی آن در بازار کشور مطلع شوید.

محصولات مورد بحث

سونی امسال در نمایشگاه MWC 2016 سه گوشی جدید معرفی کرد و به نوعی می‌توان گفت سری X خانواده اکسپریا را زنده کرد! اگر به خاطر داشته باشید، پیش از این شاهد عرضه گوشی‌های دیگری از خانواده X بودیم؛ هرچند آن زمان سونی با اریکسون همکاری می‌کرد و این سری را تنها با برند سونی اریکسون می‌شناختیم. Xperia XA ضعیف‌ترین و ارزان‌ترین دستگاه این سری است و Xperia X Performance عنوان پرچمدار این سری را یدک می‌کشد.

امروز دوشنبه مورخ ۱۰ خرداد سال ۱۳۹۵ شاهد وارد شدن Xperia X، میان‌رده جدید سونی از سری X اکسپریا، هستیم. Xperia X هم اکنون در بازار کشورمان با قیمت ۲،۶۰۰،۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد. این قیمت برای گوشی میان‌رده بسیار بالاست و بهتر است برای خرید آن عجله نکنید. هنوز هیچ شرکت گارانتی‌کننده‌ای این گوشی را به صورت رسمی عرضه نکرده است و از دیگر گوشی‌های این سری نیز در بازار خبری نیست.

 

گویا سونی قصد دارد اعضای این سری را افزایش دهد، چراکه به تازگی عضو جدید این خانواده را با نام Xperia XA Ultra تنها پس از گذشت مدتی کوتاه از معرفی ۳ گوشی خود در MWC2016 معرفی کرده است. XA Ultra قرار است جانشین C5 Ultra شود و به نوعی دل علاقه‌مندان به گوشی با صفحه نمایش بزرگ نه چندان گران‌قیمت و قوی در حد پرچمدار را برباید!

 

 

Call Now Button