آیفون ۷ با رنگ جدید: آبی تیره!

به نظر می‌رسد استقبال خوب کاربران از رنگ رزگلد اپل را به فکر اضافه کردن رنگ جدیدی به آیفون انداخته است؛ اما یک رنگ تیره.

اپل، طبق روال هر سال، آیفون‌های جدید خود، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، را در ماه سپتامبر (شهریور) رونمایی می‌کند. در این میان برخی انتظار دارند شاهد مدل دیگری از آیفون با نام iPhone 7 Pro نیز باشند، اما تصاویر فاش‌شده از قاب‌های آیفون چیزی در این باره به ما نمی‌گوید.

اما چیزی که در همه شایعات از آن صحبت می‌شود تغییرات کم در طراحی آیفون جدید است. ظاهر نسل هفتم آیفون‌های اپل شبیه نسل قبلی است و تغییرات کوچکی مثل پنهان شدن آنتن را در بر دارد. احتمالا می‌دانید این شایعه برای نسل‌های قبلی آیفون نیز شنیده می‌شد و تاکنون به حقیقت نپیوسته است.

یکی دیگر از شایعاتی که در مورد آیفون شنیده می‌شود از افزوده شدن لرزشگیر اپتیکی تصویر به آیفون کوچک‌تر اپل، آیفون ۷، حکایت دارد.

اما اکنون گزارش جدیدی در مورد رنگ آیفون‌های جدید به دست آمده است و به نطر می‌رسد اپل می‌خواهد رنگ پرفروش آیفون یعنی خاکستری را با آبی تیره جایگزین کند. اگر این خبر حقیقت داشته باشد، دو اتفاق ممکن است روی دهد: اپل با خیل کاربران مشتاق برای خرید رنگ جدید مواجه شود یا اینکه حذف رنگ خاکستری بسیاری از طرفداران را خشمگین کند. خاکستری پرطرفدارین رنگ آیفون است، زیرا راحت‌تر از سایر رنگ‌ها همیشه برای خرید در دسترس است.

در این گزارش خبری از تغییر رنگ‌های دیگر یا جایگزین شدن آنها نیست و به نظر می‌رسد رنگ‌های طلایی، رزگلد و نقره‌ای سر جای خودشان هستند. به هر حال همه اینها فعلا شایعاتی است که نمی‌توان خیلی بهشان اعتماد کرد. پیش‌بینی شما چیست؟

Call Now Button