اولین عکس از چهار رنگ iPhone 7 منتشر شد

اولین عکس از چهار رنگ iPhone 7 منتشر شد

یکی از مواردی که درباره آیفون ۷ زیاد شنیده‌ایم، وجود رنگ‌های جدیدی همچون مشکی فضایی و آبی تیره بوده است. اما امروز عکسی جدید از قاب فلزی آیفون ۷ در چهار رنگ منتشر شد و به نظر می‌رسد خبری از رنگ‌های جدید نخواهد بود.

چند هفته پیش خبرهایی مبنی بر اضافه شدن رنگ مشکی فضایی (برای هماهنگ‌تر شدن با اپل واچ) و همینطور آبی تیره به سری آیفون‌های اپل شنیدیم. این خبرها آنقدر جدی گرفته شدند که حتی برخی از گرافیست‌ها رندرهایی با رنگ‌های جدید از آیفون ۷ ساختند و بسیاری نیز دلباخته آیفون در این رنگ‌ها شدند.

اما عکسی که در زیر می‌بینید، به نظر می‌رسد آب سردی‌است روی شایعات قبلی. همانطور که مشاهده می‌کنید، در عکس زیر شاهد قاب بدنه فلزی آیفون ۷ هستیم که همانند نسل کنونی در چهار رنگ طلایی رزی، خاکستری فضایی، طلایی و نقره‌ای ساخته شده است و خبری از رنگ جدید نیست.


آخرین باری که شرکت اپل از یک رنگ کاملا تیره در ساخت آیفون استفاده کرد، به آیفون ۵ و رنگ مشکی آن بر می‌گردد. ولی مشکلاتی که همین رنگ روی بدنه آیفون ۵ داشت، موجب شد اپل به سراغ رنگ خاکستری فضایی برود و آن را با رنگ مشکی جایگزین کند. احتمال دارد به دلیل همان مشکلاتی که برای آیفون ۵ به وجود آمده بود، اپل قید رنگ مشکی را برای آیفون ۷ زده باشد. احتمال هم دارد که بدنه‌های آیفون با رنگ مشکی هنوز تولید نشده باشند و بعدا در زمان معرفی چشممان به جمال رنگ مشکی آیفون ۷ هم روشن شود.

در پایان باید بگوییم شایعات درباره آیفون بعدی گویا همچنان ادامه دارد و هر روز باید منتظر عکس و اطلاعات جدیدی از این گوشی باشیم. شما درباره آیفون ۷ چه فکر می‌کنید؟ آیا آیفونی با رنگ مشکی را ترجیح می‌دهید یا همین رنگ‌های کنونی برای شما مناسب هستند؟

Call Now Button