سامسونگ Galaxy S8 نسخه فلت نخواهد داشت. [شایعه]

استقبال از نمایشگر خمیده، سامسونگ را به اندیشه حذف نمایشگر مسطح از گوشی‌های پرچمدار خود انداخته است؛ اید‌ه‌ای که با نوت ۷ شروع شد و ظاهرا در گلکسی اس ۸ هم ادامه می‌یابد.

خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر این که سامسونگ قصد دارد نسخه آینده گوشی‌های گلکسی اس خود را تنها با نمایشگر خمیده راهی بازار کند و نسخه معمولی با نمایشگر مسطح را کنار بگذارد. این موضوع را رئیس بخش موبایل این شرکت، Dong-jin Koh، بیان کرده است.

رئیس بخش موبایل سامسونگ می‌گوید: این شرکت در نظر دارد نمایشگر خمیده را به شناسه‌ای برای گوشی‌های گلکسی اس خود تبدیل کند، البته به شرطی که سامسونگ بتواند تجربه کاربری متفاوتی از نظر نرم‌افزاری و قابلیت‌های کاربرپسند به این گوشی‌ها (در بخش نمایشگر خمیده آنها) اضافه کند.

سال گذشته  گلکسی اس۶ و امسال هم گلکسی اس۷، گوشی‌های پرچمدار سامسونگ، هر دو نسخه اج هم داشتند؛ نسخه‌هایی که از نسخه معمولی این گوشی‌ها هم محبوب‌تر شدند. شاید به همین دلیل بود که سامسونگ در گلکسی نوت جدید خود نیز از نمایشگر خمیده استفاده کرد، اما دیگر از واژه اج در نام این گوشی خبری نبود.

به هر حال نوت ۷ گزینه‌ای خوب برای آزمایش چنین کاری است؛ سامسونگ قبل از اینکه تصمیم بگیرد گلکسی اس‌های خود را نیز تنها در نسخه‌ای با نمایشگر خمیده راهی بازار کند، می‌تواند نتیجه را در نوت ۷ ببیند.

آیا شما هم گوشی‌هایی با نمایشگر خمیده را به نمونه‌های معمولی با نمایشگر مسطح ترجیح می‌دهید؟

Call Now Button