بهترین نمایشگر گوشی‌های هوشمند در دل نوت ۷ سامسونگ

سامسونگ تمام تلاش خود را به کار برده تا پرچمدار سری نوت خود را به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها مجهز کند؛ تلاشی که نتیجه داده و اکنون Note 7 بهترین نمایشگر را در گوشی‌های هوشمند دارد.

پیشتر در خبرها آمده بود که ۹۹ درصد نمایشگرهای OLED بازار را سامسونگ تولید می‌کند اما این حرف بدین معنی نیست که این شرکت بهترین نمایشگرها را در اختیار رقبایش قرار می‌دهد بلکه سامسونگ بهترین نمایشگر را برای گوشی‌های خودش می‌خواهد؛ گوشی‌هایی مثل گلکسی نوت ۷٫ هر وقت که سامسونگ گوشی جدیدی معرفی می‌کند، موسسه Display Mate نمایشگر آن را آزمایش می‌کند تا مشخص کند نسبت به نسل قبل چه پیشرفت‌هایی داشته است. حالا این موسسه ادعا کرده است که گلکسی نوت ۷ نمایشگری بهتر از نوت ۵ و گلکسی اس ۷ دارد.

این موسسه گفته است که گوشی گلکسی نوت ۷ بهبودهای مهمی در نمایشگر داشته است. این موسسه مدعی شده که نمایشگر نوت ۷ نوآورانه‌ترین نمایشگری است که تا کنون بررسی کرده‌اند و بالاترین عملکرد را داشته است.

در گزارش Display Mate گفته شده که سامسونگ با استفاده از ۴ طیف رنگی و حالات صفحه نمایش، طیف رنگی جدید DCI-P3 و حالت سینمای دیجیتال و برخی موارد دیگر به خوبی عملکرد نمایشگر را بهبود داده است. به همین خاطر با وجود اینکه نمایشگر نوت ۷ نمایشگری ۴K نیست اما به خوبی می‌تواند محتویات ۴K را نمایش دهد. سامسونگ همچنین رکورد بیشترین روشنایی نمایشگر را نیز در دست دارد، روشنایی‌ای بیش از ۱۰۰۰ نیت. با این میزان روشنایی، نمایشگر نوت ۷ در فضای بیرون به‌راحتی قابل مشاهده است.

عجیب نیست که گلکسی نوت ۷ سامسونگ بهترین نمایشگر را میان گوشی‌های هوشمند داشته باشد. این شرکت در سال‌های اخیر همیشه در زمینه نمایشگرها موفق عمل کرده و اکنون نیز روند روبه‌رشد خود را ادامه داده است.

 

Call Now Button