۱۰ گوشی قدرتمند به انتخاب Antutu؛ آیفون ۷ پلاس در صدر

وب سایت Antutu فهرست قدرتمندترین گوشی‌های هوشمند ماه سپتامبر را منتشر کرد که بر اساس آن iPhone 7 Plus بالاتر از سایرین در صدر این فهرست قرار گرفته است.

Antutu در گزارش ماه سپتامبر خود لیست ۱۰ گوشی قدرتمند حال حاضر بازار را منتشر کرد که بر اساس آن گوشی‌های هوشمند جدید اپل در صدر قرار گرفته‌اند.

آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ که از پردازنده جدید و قدرتمند A10 Fusion استفاده می‌کنند با کسب امتیاز ۱۷۲۶۴۴ و ۱۷۰۱۲۴ به ترتیب رده اول و دوم فهرست قدرتمندترین گوشی‌های هوشمند ماه سپتامبر را به خود اختصاص داده‌اند.

پس از این دو نوبت به چینی‌های بازار می‌رسد تا قدرت خود را به رخ شرکت‌های سابقه‌دار اندرویدی بکشند. در رده سوم گوشی LeEco Le Pro 3 قرار دارد که در بنچمارک Antutu به امتیاز ۱۶۰۸۵۶ دست پیدا کرده است. سپس دو گوشی جدید شیائومی با نام‌های Mi 5S Plus و Mi 5s را می‌بینید که چهارم و پنجم هستند.

نیمه پایینی فهرست باز هم در تصاحب چینی‌هاست. گوشی OnePlus 3 با امتیاز ۱۴۰۲۸۸ ششم و گوشی Vivo Xplay 5 Elite با امتیاز ۱۳۸۷۰۶ هفتم است.

پرچمدار جدید سری نوت سامسونگ، که طی هفته‌های گذشته خبرهای زیادی در موردش خواندیم، با امتیاز ۱۳۸۳۷۳ هشتم شده و دو گوشی LeEco Le Max 2 و ZTE Nubia Z11 با اختلاف کمی از آن عنوان نهم و دهم فهرست قدرتمندترین گوشی‌های هوشمند ماه سپتامبر را کسب کرده‌اند.

در مورد فهرستی که Antutu هر ماه منتشر می‌کند ذکر چند نکته ضروری است. اول این که Antutu تنها گوشی‌های هوشمند عرضه‌شده در بازار چین را در فهرست خود می‌آورد؛ در نتیجه اگر نام گوشی‌ای مثل HTC 10 را بین آنها نمی‌بینید به دلیل عدم عرضه‌اش در بازار چین است.

همچنین توجه داشته باشید امتیاز به دست آمده در تست‌های سخت‌افزاری گوشی‌های هوشمند هر بار متفاوت است و همیشه یکسان نیست؛ بنابراین اگر اختلافی مشاهده می‌کنید، ممکن است به همین دلیل باشد.

Call Now Button