آیا سامسونگ سال ۲۰۱۷ تنها یک پرچمدار عرضه می‌کند؟

براساس گزارش‌های جدید رسیده از سامسونگ،  این شرکت در سال آینده برنامه راه خود را تغییر می‌دهد و را بیشتر بر کیفیت تمرکز می‌کند تا کمیت. همان طور که می‌دانید، سامسونگ هر سال دو گوشی پرچمدار روانه بازار می‌کند؛ پرچمدار سری گلکسی اس در نیمه اول و پرچمدار سری گلکسی نوت در نیمه دوم. حالا به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم دارد هر سال تنها یک پرچمدار راهی بازار کند.

در این گزارش‌ها گفته نشده که به علت تعدد پرچمدارها، گوشی‌ها دچار افت کیفیت شده‌اند و فقط ذکر شده که تنها یک گوشی پرچمدار در سال عرضه می‌کند. با این کار سامسونگ فرصت بیشتری برای تست گوشی‌هایش دارد.

به هر حال سامسونگ باید استراتژی خود را تغییر دهد تا پرچمداری که سال آینده روانه بازار می‌کند در بهترین شرایط کیفیتی قرار داشته باشد؛ گوشی قدرتمندی که به طور حتم نقش مهمی در صنعت گوشی‌های موبایل دارد.

سامسونگ در این مورد هنوز بیانیه‌ای برای تامین‌کننده‌های قطعاتش ارسال نکرده و اگر این خبر حقیقت داشته باشد، بدون شک بیانیه‌ای رسمی از سوی سامسونگ منتشر می‌شود.

فعلا برای سامسونگ رهایی از مشکل پیش‌آمده برای نوت ۷ اولویت مهم است، اما به هر حال این شرکت حتما سیاست‌های مارکتینگ خود را تغییر می‌دهد. هرچه باشد، غول کره‌ای هنوز چیزی را تایید نکرده است. این شرکت چند گزینه پیش رو دارد؛ گزینه‌هایی همچون ساخت یک زیر برند جدید. تغییر در برنامه عرضه گوشی‌های پرچمدار نیز یکی از گزینه‌های پیش روی سامسونگ است.

در ادامه می‌توانید رندرهای لورفته از گلکسی اس۸ را تماشا کنید.

 

Call Now Button