اندروید ۷ در آذر ماه برای کاربران HTC 10 منتشر می‌شود

یکی از توسعه‌دهندگان اندروید، LlabTooFeR، که رام MaximusHD را توسعه می‌دهد، اعلام کرد که شرکت HTC آماده عرضه اندروید ۷ برای پرچمدار خود است.

طبق اطلاعاتی که LlabTooFeR در حساب توییتر خود منتشر کرد، شرکت HTC قرار است در اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر، اندروید ۷ را برای گوشی HTC 10 در اروپا منتشر کند.

گوشی HTC 10 آخرین پرچمدار این شرکت در سال ۲۰۱۶ محسوب می‌شود. این گوشی اردیبهشت ماه عرضه شد و از انتشار اندروید ۷ نیز بیش از ۲ ماه می‌گذرد. با اینکه مسئولان HTC وعده می‌دادند که برای HTC 10 به‌روزرسانی به جدید‌ترین نسخه اندروید بسیار سریع خواهد بود، ظاهرا نمی‌توانند دقیقا به وعده‌های خود عمل کنند.

هنگام عرضه HTC 10 این شرکت اعلام کرد که حداکثر ۹۰ روز پس از آنکه نسخه جدید اندروید برای توسعه‌دهندگان در دسترس قرار بگیرد، کاربران می‌توانند HTC 10 را نیز به‌روزرسانی کنند.

علاوه بر این شایعه، LlabTooFeR مدعی شده که پرچمدار سال گذشته HTC، یعنی HTC One M9، بعد از HTC 10 در صف به‌روزرسانی است و احتمال آن وجود دارد که از دی ماه به‌روزرسانی این گوشی به اندروید ۷ شروع شود.

هرچند موارد بالا در حد حدس و گمان مطرح شده و خبر رسمی‌ای از تاریخ عرضه دقیق به‌روزرسانی‌ها هنوز منتشر نشده است، LlabTooFeR سابقه خوبی در برملا کردن اطلاعات دارد و این شایعات نیز با اعلانات و برنامه‌ریزی‌های قبلی HTC تفاوت زیادی ندارد.

Call Now Button