اپل در کنار آیفون ۷s و ۷s Plus یک مدل دیگر با اسم‌ کد فراری عرضه می‌کند!

طبق گزارشی که از برخی منابع  کشور چین منتشر شده، اپل قصد دارد آیفون‌های سال آینده را در ۳ مدل روانه بازار کند. کد اسم آیفون‌های جدید D20, D21 و D22 است که به نظر می‌رسد دو مدل اول مربوط به iPhone 7s و iPhone 7s Plus است و دیگری مدل گران‌قیمت‌تر با طراحی کاملا نو، دارای صفحه نمایش OLED، دکمه Home زیر صفحه نمایش و شارژ بی‌سیم است. اسم کد این آیفون جدید در محیط داخلی شرکت اپل Ferrari است و گویا کارمندانی که در حال کار روی آن هستند فعلا با این نام آیفون High-end سال آینده را می‌شناسند.

زنجیره منابع تامین کننده قطعات آیفون نسل بعدی گفته‌اند برد اصلی آیفون نسل جدید ۲ تکه است که به وسیله کابل روبان به یک‌دیگر وصل می شود و مانند نسل کنونی یک تکه نیست. برد اول دارای سخت‌افزاری ضروری و اصلی مانند پردازنده A11 و حافظه‌داخلی NAND Flash است و برد دومی مسئول نگه‌داری قطعات مربوط به درگاه سیم کارت و راه‌های ارتباطی و مخابراتی است. علاوه بر این درگاه سیم‌کارت مانند نسل‌های اولیه آیفون به بالای دستگاه منتقل شده که دلیل اصلی آن آزاد سازی فضای بیشتر برای دیگر اجزای داخلی است. به نظر می‌رسد اپل این ایده را از iPad Pro قرض گرفته باشد.

این اولین بار نیست که از این قبیل شایعات در رابطه با آیفون‌های سال ۲۰۱۷ می‌شنویم بنابراین تا حدودی می توان بیشتر نکات آن را درست در نظر گرفت. هرچند طی ماه‌های آینده قطعا جزییات بیشتری از نسل جدید آیفون‌ها منتشر خواهد شد.

Call Now Button