با گوشی لوکس و ۱۲۰ میلیون تومانی شرکت گرسو آشنا شوید

شرکت روسی گرسو (Gresso) که در حوزه ساخت گوشی‌های گران قیمت و خاص فعالیت می‌کند، محصولی جدید را با نام Meridian Diamond برای افراد ثروتمند طراحی و به صورت محدود تولید کرده است. این گوشی یک گوشی کلاسیک همراه با کلیدهایی فیزیکی است که با تکنولوژی بسیار بالا و استفاده از مواد لوکس و تجملاتی با طراحی دقیق و استادانه ساخته شده است. اگر نگاهی به گوشی Meridian Diamond از شرکت گرسو بیندازید، کیبورد این گوشی شما را به خود جذب می‌کند چرا که هر کلید به صورت جداگانه با الماس و روکش تیتانیومی درجه ۵ که بسیار اعلا است، طراحی شده است. همچنین در بدنه این موبایل از تیتانیوم استفاده شده است که باعث شده ظاهر آن بسیار لاکچری باشد.

گوشی مریدن دایموند در مدل بدنه تیتانیومی دارای یک کیبورد استیل ضد زنگ است در حالی که مدل با بدنه مشکی دارای یک صفحه کلید طلایی است. موبایل Meridian Diamond به صورت محدود و در ۴۵۰ نسخه با قیمت ۳۰ هزار دلاری تولید شده است و از ۲۶ دسامبر (۶ دی ماه) پیش فروش این محصول به صورت رسمی آغاز خواهد شد. گفتنی است که مونتاژ و تولید هر عدد موبایل مریدن دایموند نیاز به صرف ۱۸ ساعت زمان دارد.

شرکت گرسو که در کشور روسیه فعالیت می‌کند، حدود دو ماه گذشته و در ماه اکتبر در حال کار بر روی آیفون ۷ تجملاتی با بدنه‌ای از جنس تیتانیوم مشکی با طراحی‌های هندسی حک شده و پوشیده شده با ۱۱ الماس بود و حالا ۹۹۹ نسخه از این گوشی ثروتمندانه با قیمت ۵۹۰۰ دلار چیزی در حدود ۲۰ میلیون تومان ساخته شده است. همچنین گوشی لاکچری آیفون ۷ دیاموند این شرکت که با ۱۴۵۰ عدد الماس سیاه و بدنه‌ای از جنس تیتانیوم درجه ۵ ساخته شده است، ۵۰۰ هزار دلار آمریکا قیمت دارد. در واقع تنها هدف این شرکت روسی سیراب کردن ثروتمندان با موبایل‌هایی خاص و عجیب است.

Call Now Button