گوشی‌های سری ۲۰۱۷ Galaxy A سامسونگ ضدآب می‌شوند

سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی سری جدید گوشی‌های Galaxy A خود است. این احتمال وجود دارد که این شرکت تا یک هفته آینده از (Galaxy A5 (2017), Galaxy A3 (2017 و (Galaxy A7 (2017 رونمایی کند. اما چند روز مانده به معرفی این محصولات، سامسونگ مالزی یکی از ویژگی‌های کلیدی این سری جدید را برملا کرد.

با توجه به عکس منتشرشده در حساب توییتر سامسونگ موبایل مالزی می‌توان به این نتیجه رسید که سری Galaxy A 2017 (یا حداقل یک یا دو گوشی از میان این سری) به قابلیت ضدآب مجهز می‌شوند. در این عکس (عکس پایین) جمله «با سری A همه چیز از اول شروع می‌شود. نفس خودتان را حبس کنید.» نوشته شده است که به همراه قطرات آب در پایین عکس می‌تواند این شایعه را بیش از پیش تقویت کند.

پیش از این در شایعات داشتیم که گوشی Galaxy A7 2017 به گواهینامه IP68 برای مقابله با آب و گردوغبار مجهز شده است. حالا با این تبلیغ می‌توان این احتمال را داد که Galaxy A5 و Galaxy A3 نیز در این مسیر با برادر بزرگ‌تر خود همراه شده‌اند.

گوشی‌های Galaxy A 2017 احتمالا در نمایشگاه CES 2017 معرفی می‌شوند که قرار است هفته آینده در لاس‌وگاس برگزار شود. سال گذشته سری ۲۰۱۶ این گوشی‌ها اواخر ژانویه در آمریکا آماده فروش شدند و می‌توان چنین انتظاری نیز از سری ۲۰۱۷ این محصولات داشته باشیم.

با اینکه معمولا شرکت‌ها تلفن‌های همراه پرچمدار خود را برای نمایشگاه بارسلون نگه می‌دارند، به نظر می‌رسد امسال گوشی‌های جذابی از سامسونگ، سونی و ال‌جی در نمایشگاه CES 2017 خواهیم دید. شما بیشتر منتظر دیدن نوآوری‌های کدام شرکت هستید؟

Call Now Button