اچ تی سی در ۳ ماه آینده ۳ گوشی معرفی می‌کند

حدود سه ماه پیش ویدئویی منتشر شد که از کار کردن اچ‌تی‌سی روی یک خانواده جدید از گوشی‌های هوشمند خبر می‌داد. این خانواده براق و بدون دکمه با نام رمز Ocean شناخته می‌شود. طبق گزارشات، سه نمونه اولیه این سری با نام‌های Ocean Master، Ocean Note و Ocean Smart خوانده می‌شوند و به احتمال زیاد یکی از این سه، پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی خواهد بود. دو گوشی دیگر می‌توانند در دسته‌بندی‌های دیگر قرار بگیرند.

حال خبر تازه‌ای از وب‌سایت چینی Eprice منتشر شده که ادعا می‌کند شرکت تایوانی آماده رونمایی از سه گوشی جدیدش در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۷ است. طبق اطلاعات این سایت، به احتمال زیاد اولین گوشی‌ای که از این خانواده معرفی می‌شود Ocean Note است و تاریخ رونمایی آن ۱۲ ژانویه (۲۳ دی) عنوان شده. هنوز مشخص نیست که دو گوشی دیگر نیز در همین تاریخ معرفی می‌شوند یا معرفی‌شان به زمانی دیگر موکول می‌شود. البته ممکن است این سه گوشی جدید اصلا متعلق به خانواده Ocean نباشند، زیرا حوالی همین تاریخ انتظار رونمایی از میان‌رده HTC X10 را نیز داریم.

حدود یک هفته پیش، اچ‌تی‌سی تصویر مرموزی منتشر کرد که خبر از معرفی یک محصول در تاریخ ۲۳ ژانویه می‌داد. اما آن تصویر هیچ‌چیزی را فاش نمی‌کرد. یک U بزرگ و تاریخ رونمایی که زیر آن نقش بسته تنها چیزی است که می‌توان از آن متوجه شد.

با وجود همه احتمالات، نظر شما در مورد خانواده Ocean و به خصوص HTC Note چیست؟ آیا با یک فبلت قلم‌دار دیگر روبه‌رو می‌شویم؟ در این صورت آیا گوشی جدید اچ‌تی‌سی می‌تواند به گونه‌ای جای خالی Note7 را در بازار پر کند؟

 

Call Now Button