Mate 9 پرچم‌دار هوآوی، با عمر باتری طولانی

تمام شدن عمر باتری گوشی اجتناب‌ناپذیر است و امکان دارد برای هر کدام از ما در شرایط خاصی رخ دهد. تمام شدن عمر باتری و خاموش شدن گوشی موضوع ناخوشایندی است و در شرایط خاصی ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود؛ اما معمولا تولیدکنندگان استفاده از شارژرهای قابل حمل را پیشنهاد می‌دهند. با این حال هوآوی راه جدیدی در پیش گرفته است.

ماه گذشته ریچارد یو،‌ مدیر گروه امور مصرف‌کنندگان هوآوی در مونیخ آلمان در حضور ۵۰۰ رسانه و مهمانان ویژه از سراسر دنیا به ایراد سخنانی درباره‌ی Mate 9 پرداخت. وی اعلام کرد که سری میت عمر باتری طولانی دارد و مصرف انرژی آن نیز کم است. در واقع این ویژگی بخشی از امتیازات این سری از گوشی‌های هوآوی به شمار می‌رود.

Mate 8 نخستین گوشی هوشمندی بود که از تراشه کرین ۹۵۰ پشتیبانی می‌کرد و قدرت پردازنده در آن ۱۰۰ درصد و قدرت پردازشگر گرافیکی ۱۲۵ درصد افزایش یافت و نسبت به کرین ۹۲۵ در گوشی Mate 7 (Ascend) تقریبا ۷۰ درصد عملکرد بهتری داشت.

قدرت باتری از عملکردهای کلیدی سری Mate است و در Mate 9 نیز این قضیه مستثنی نیست.

Mate 9 ترکیبی از باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی و پردازنده کرین ۹۶۰ با بهره‌وری انرژی بیشتر است که نسل جدیدی از فناوری SuperCharge هوآوی روی آن تعبیه شده است؛ این ویژگی‌ها باعث افزایش عمر باتری تا ۲۰ درصد هنگام بازی و تا ۴۰ درصد برای تماس‌ می‌شود.

به این ترتیب جدیدترین پرچم‌دار هوآوی امکان پخش ویدیو تا ۲۰ ساعت، ۳۰ ساعت مکالمه در شبکه ۳G، ۲۰ ساعت مرورگری در شبکه ۴G و ۱۰۵ ساعت پخش موسیقی را فراهم کرده است.

 برای دست یافتن به این رکورد، فناوری SuperCharge میت ۹ از شارژ سریع ۵A پشتیبانی می‌کند که ۵۰ درصد نسبت به میت ۸ بهبود یافته است؛ بنابراین برای داشتن یک روز شارژ فقط به ۲۰ دقیقه اتصال به شارژر نیاز است و ۱۰ دقیقه اتصال به شارژ برای تماشای دو ساعت فیلم کافی است.

همه این قابلیت‌ها در حالی ارائه شده که گوشی Mate 9 از امنیت لازم در برابر افزایش ولتاژ و درجه حرارت بالا برخوردار است. به این ترتیب مشکلی به لحاظ افزایش دمای گوشی یا خطرات امنیتی کاربر را تهدید نمی‌کند و درجه حرارت و میزان خنک بودن دستگاه هنگام شارژ و حتی زمان پخش ویدیو یا انجام بازی کنترل می‌شود.

در قرن ۲۱ گوشی هوشمند یکی از مهم‌ترین ابزارها برای هر شخصی به شمار می‌رود؛ بنابراین وجود باتری با عمر طولانی یکی از ملزوماتی است که کاربر را به برندهای معتبر وفادار نگه می‌دارد. به‌منظور کاهش چنین نگرانی‌هایی، هوآوی میت ۹ را در بازارهای منتخب دنیا عرضه کرده است.

Call Now Button