ارزان‌ترین گوشی‌های دو سیم کارته هوشمند (بخش اول سامسونگ)

بازار گوشی‌های هوشمند به‌شدت در حال رشد است و تقریبا در هر خانه‌ای یک گوشی هوشمند می‌توان پیدا کرد. ارزان بودن سیم کارت‌های اعتباری هم باعث شده تا بسیاری از کاربران دو یا سه سیم کارت داشته باشند بنابراین برای استفاده هم‌زمان از سیم کارتشان نیاز به گوشی هوشمند دو سیم کارته دارند.

از سامسونگ شروع می‌کنیم برندی که انواع و اقسام گوشی‌های دو سیم کارته را در سبد خود دارد.

J106

J106 که در بازار بانام J1 mini Prime مشهور است ارزان قیمت‌ترین گوشی هوشمند دو سیم کارته سامسونگ است. صفحه نمایش ۴ اینچی، اندروید ۶، دوربین ۵ مگاپیکسلی و ۸ گیگابایت حافظه داخلی از دیگر امکانات آن است. با حدود ۳۲۰ هزار تومان می‌توانید J1 mini Prime بخرید.

J110

یکی دیگر از ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ که نسخه دو سیم کارته دارد J110 یا همان J1 Ace است. این گوشی صفحه نمایشی ۴٫۳ اینچی دارد، ۴ گیگابایت حافظه داخلی برای ذخیره سازی در نظر گرفته شده است و یک دوربین ۵ مگاپیکسلی دارد. قیمت J110 در بازار حدود ۳۷۰ هزار تومان است.

J2

J2 بااینکه کمی قدیمی است اما هنوز در بازار وجود دارد. صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی، ۸ گیگابایت حافظه داخلی و اندروید ۵٫۱ از دیگر امکانات آن است. دو نسخه از J2 در بازار موجود است که نسخه باقابلیت پشتیبانی از ۴G آن حدود ۳۰ هزار تومان گران‌تر است. قیمت J2 حدود ۴۵۰ هزار تومان است.

J2 Prime

J2 Prime صفحه نمایش ۵ اینچی دارد و سیستم عاملش اندروید ۶ است. ۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد و دوربین آن ۸ مگاپیکسل است. این گوشی را می‌توانید به‌صورت بدون گارانتی باقیمتی حدود ۵۲۰ هزار تومان تهیه کنید.

J3

J3 کمی دیر به بازار آمد اما امکانات مناسبی دارد. ۸ گیگابایت حافظه داخلی، اندروید ۵ و دوربین ۸ مگاپیکسلی را می‌توان از امکانات اصلی آن برشمرد. قیمت J3 در حال حاضر حدود ۵۵۰ هزار تومان است.

J3 Pro

J3 Pro اخیرا وارد بازار ایران شده است. این گوشی میان رده دوربین ۸ مگاپیکسلی، صفحه نمایش ۵ اینچی و ۲ گیگابایت رم دارد. سیستم عامل آن هم اندروید ۵٫۱ است که البته چندان به‌روز نیست. قیمت این گوشی بدون گارانتی حدود ۴۸۰ هزار تومان است.

در این مطلب ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند دو سیم کارته از برند سامسونگ را به شما معرفی کردیم منتظر معرفی گوشی‌های ارزان قیمت هوآوی در بخش بعدی باشید.

Call Now Button