iPhone SE با دو برابر افزایش حافظه داخلی به‌روز شد

امروز در کنار آیپد ۹.۷ اینچ جدید و آیفون قرمز، نسخه جدید آیفون اس‌ای با افرایش دو برابری حافظه داخلی به‌روز شد.

امروز اپل در اقدامی کم‌سابقه بی سر و صدا تعدادی از محصولاتش که شامل را به‌روز کرد. محصولات جدید سخت‌افزاری اپل آیفون ۷ قرمز، آیپد ۹.۷ اینچ جدید، بند‌های جدید اپل واچ و نسخه جدید آیفون اس‌ای با افزایش دو برابر حافظه‌داخلی هستند. اپلیکیشن Clips نیز همزمان با محصولات ذکر شده معرفی شد که به کاربران معمولی برای ساخت ویدیوهایی جذاب کمک می‌کند.

نسخه جدید iPhone SE به جز افزایش حافظه‌داخلی با مدل پیشین تفاوتی ندارد. گویا اپل تصمیم گرفته برای فروش بیشتر این محصول بدون افزایش قیمت حافظه‌داخلی آن را افزایش دهد. آیفون اس‌ای جدید در دو نسخه ۳۲ و ۱۲۸جایگزین مدل‌های ۱۶ و ۶۴  گیگابایتی شده است اما قیمت آن همانند مدل گذشته به ترتیب ۳۹۹ و ۴۹۹ دلار آمریکا است. فروش نسخه جدید آیفون اس‌ای همانند آیفون ۷ قرمز از سه روز دیگر آغاز خواهد شد.

در همین رابطه به شما جی‌اس‌امی‌های عزیز پیشنهاد می‌کنیم چنانچه قصد خرید آیفون اس‌ای را دارید مدتی را صبر کنید تا با همان بودجه‌ای که در اختیار دارید بتوانید گوشی‌ جدیدتان را با دو برابر حافظه‌داخلی خریداری کنید. به محض وارد شدن نسخه جدید آیفون اس‌ای به بازار کشورمان شما را مطلع خواهیم کرد.

Call Now Button