قیمت سیم کارت‌های اپراتورهای مجازی چقدر است؟

چند روزی است که تبلیغات اپراتورهای جدید در سطح کشور دیده می‌شود. با ما همراه باشید تا از چند و چون این سیم کارت‌ها و قیمت آن‌ها باخبر شوید.

بعد از صدور مجوز از سوی دولت به اپراتورهای مجازی برای ارائه خدمات دو شرکت کیش سل پارس و شاتل موبایل موفق به عقد قرارداد با اپراتورهای کشور شدند و بر همین اساس فعالیت خود را آغاز کردند. در حال حاضر سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، به‌عنوان اولین اپراتور واقعی Full MVNO ایران، به‌زودی با پیش‌شماره جدید ۰۹۹۸ وارد بازار تلفن همراه کشور می‌شود. سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، علاوه بر قابلیت برقراری مکالمه و تبادل پیامک به‌عنوان خدمات پایه، آخرین تکنولوژی‌های دسترسی به اینترنت پرسرعت مبتنی بر شبکه‌های ۳G، ۴G، ۴٫۵G و امکان اتصال به شبکه اینترنت ثابت نسل ۴ (TD LTE) و Wi-Fi عمومی شاتل را در اختیار مشترکین و متقاضیان قرار می‌دهد. قیمت سیم کارت‌های شاتل موبایل هنوز مشخص نشده است.

اما دومین اپراتور مجازی شرکت کیش سل پارس است که با نام سامان تل سیم کارت‌های خود را با پیش شماره ۰۹۹۹۹۹ ارائه می‌کند. قیمت سیم‌کارت‌های دائمی سامان تل نیز ۱۵۶ هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری آن۲۴ هزار تومان تعیین شده است. هزینه دسترسی به خدمات پایه آن نیز همانند سایر اپراتورهای تلفن همراه است. سیم‌کارت‌های مذکور امکان دسترسی به سرویس‌های بانکی و خدمات پرداخت الکترونیک را  نیز فراهم می‌سازند و برای اولین بار در کشور خدمات NFC را نیز پشتیبانی می‌کنند.

Call Now Button