قیمت +Galaxy S8 با رم ۶ گیگابایت مشخص شد

طبق گزارشی جدید، نسخه ۶ گیگابایت سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس، قیمتی حدود ۱۰۳۰ دلار دارد. نسخه ۶GB/128GB دیوایس‌های Samsung Galaxy S8 و +S8، تنها در چین عرضه می‌شوند.

در حال حاضر می‌دانیم گوشی‌های Galaxy S8 و +S8 علاوه بر نسخه استاندارد، نسخه‌ای با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارند و دلایل محکمی وجود دارد که نسخه ۶GB/128GB، تنها در کشور چین عرضه خواهد شد. حالا قیمت این نسخه مشخص شده است.

مطابق گزارشی جدید، گلکسی اس ۸ پلاس با رم ۶ گیگابایت، ۱۱۵۵۰۰۰ وون کره جنوبی قیمت‌گذاری شده است که تقریبا معادل ۱۰۳۰ دلار است. طبق این گزارش این نسخه در رنگ مشکی نیمه‌شب عرضه می‌شود و تنها در کشور چین به فروش می‌رسد.

کاربرانی که نسخه ۶ گیگابایتی گوشی را پیش‌خرید کنند، یک داک DeX رایگان دریافت می‌کنند که قیمت آن ۱۶۰۰۰۰ وون (حدود ۱۴۰ دلار) است.

سامسونگ برای رقابت با کمپانی‌های چینی چون Vivo و Oppo تصمیم گرفته است نسخه ۶ گیگابایتی پرچم‌داران جدید خود را در چین عرضه کند. بسیاری بر این باورند که گوشی‌های هوشمند فعلی به بیش از ۴ گیگابایت رم احتیاج ندارند؛ یکی از مقامات اجرایی کمپانی چینی هوآوی ازجمله این افراد است.

Call Now Button