گوشی تاشو سامسونگ تا پیش از سال ۲۰۱۹ روانه بازار نمی‌شود

Kim Tae-woong، مهندس ارشد Samsung Display در سمیناری در کره جنوبی گفت گوشی تاشو سامسونگ (موسوم به Galaxy X) تا سال ۲۰۱۹ وارد فاز تجاری سازی نخواهد شد و وارد بازار نمی‌شود.

 

به‌تازگی بحث‌های زیادی پیرامون گوشی تاشو احتمالی سامسونگ، موسوم به Galaxy X، مطرح شده است. اخیرا شایعه‌ای مطرح شده بود مبنی بر اینکه شاید این گوشی پیش از پایان سال وارد بازار شود اما ظاهرا این شایعه غلط است.

Kim Tae-woong، مهندس ارشد Samsung Display در سمینار Display TechSalon در سئول گفت گوشی‌های هوشمند تاشو پیش از سال ۲۰۱۹ وارد بازار نمی‌شوند.

کیم در این مورد گفت: «ازآنجاکه صفحه‌نمایش‌های بدون لبه در حال حاضر فروش خوبی دارند، ما برای توسعه نمایشگرهای تاشو زمان کافی داریم. انتظار می‌رود این فناوری تا سال ۲۰۱۹ به بلوغ برسد».

Chung Won-seok، تحلیلگر شرکت سرمایه‌گذاری و اوراق بهادار HI، نیز دیدگاه خود در مورد این موضوع را در این سمینار مطرح کرد. او گفت: «انتظار می‌رود Samsung Display گوشی‌های انعطاف‌پذیر را در سال ۲۰۱۹ تجاری‌سازی کند چراکه ۲۰ درصد سود عملیاتی کنونی شرکت از فروش نمایشگرهای بدون لبه به دست می‌آید و این شرکت نیازی به فروش سخت‌افزار جدید ندارد. زمانی که تقاضا برای گوشی‌های بدون لبه کاهش یافت، سامسونگ نمایشگر تاشو را به‌عنوان کارت بعدی خود رو می‌کند».

Kim Tae-woong سپس در مصاحبه‌ای با روزنامه Korea Herald، تایید کرد چالش‌های فنی موجود بر سر راه تجاری‌سازی فناوری نمایشگر تاشو، همچنان باقیست. سامسونگ دیسپلی همچنین اعلام کرده است به‌احتمال‌زیاد، ابتدا گوشی‌هایی تک‌خم معرفی خواهند شد و سپس گوشی‌هایی که از بیش از یک نقطه خم می‌شوند.

Call Now Button