شیائومی می ۶؛ دوربین دوگانه و لبه‌هایی خمیده

شیائومی تا چند روز دیگر از نسل جدید پرچمدارش، Xiaomi Mi 6، رونمایی می‌کند؛ پرچمداری که لبه‌های خمیده در چهار گوشه دارد و احتمالا از دوربین دوگانه اصلی بهره می‌برد.

هرچه به کنفرانس خبری ۱۹ آوریل شیائومی در چین نزدیکتر می‌شویم، این شرکت برای گوشی هوشمندش، می ۶، تیزرهای رسمی بیشتری منتشر می‌کند. در چنین شرایطی خبرهای غیررسمی زیادی نیز منتشر می‌شود.

رندرهای منتشر شده در ادامه عکس‌های منتشر شده قبلی از می ۶ است و حالا بازهم دوربین دوگانه این گوشی به چشم می‌خورد. ویدیوی جدید شیائومی نیز طراحی خمیده در گوشه‌های می ۶ را تایید می‌کند. این در حالی است که در تیزر قبلی به دوربین دوگانه در پشت گوشی نیز اشاره شده بود.

پیشتر خبرهایی از تست Geekbench روی می ۶ شایئومی شنیده بودیم، اما فعلا نمی‌توان به این دست اخبار اعتماد کرد و احتمال دارد بسیاری از آنها واقعی نباشند.

کمتر از ۵ روز دیگر شاهد معرفی Xiaomi Mi 6 خواهیم بود و به‌زودی اطلاعات دقیقی از نسل جدید پرچمدار شیائومی به دست خواهیم آورد. تاکنون شیائومی در تیزرهایش چیزهای زیادی در مورد گوشی فاش نکرده و احتمالا در تیزرهای بعدی در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از گوشی به دست می‌آوریم.

Call Now Button