اپل شاید مجبور به حذف Touch ID از آیفون ۸ شود

ظاهرا تولید آیفون ۸ برای اپل دردسرساز شده است و احتمالا اهالی کوپرتینو مجبور شوند تاچ آیدی را از محصول بعدی خود حذف کنند. بر اساس شایعاتی که تا به حال نقل شده است، طراحان اپل قصد دارند سنسور اثر انگشت آیفون نسل بعد را به داخل صفحه نمایش این دیوایس انتقال دهند و همین موضوع باعث شده با چالش های زیادی روبرو شوند و احتمال دارد که تاریخ معرفی این محصول نیز با تعویق مواجه شود.

مطمئنا مهندسان اپل تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهند بست. اگر موفق به انجام چنین کاری شوند، پیش‌بینی می‌شود که همین اتفاق برای دکمه‌های افزایش و کاهش صدا نیز رخ دهد. اما اگر طراحان و متخصصان کوپرتینویی نتوانند این پروژه را به سرانجام برسانند، احتمالا باید انتظار حذف تاچ آیدی از آیفون نسل بعد را داشته باشیم.

 

آقای Hargreaves معتقد است که اپل هنوز سفارشات صفحه نمایش مجهز به تاچ آیدی را نداده و این بدین معنی است که روند اشاره‌شده هنوز به نتیجه نرسیده.

خبر به تعویق افتادن معرفی آیفون را اولین بار نیست که می‌شنویم. پیش‌تر نیز در رسانه‌ها مطرح شده بود که همگام‌سازی سنسور تاچ آیدی با صفحه نمایش و ترکیب آنها با یکدیگر باعث ایجاد تاخیر در معرفی آیفون نسل بعد می‌شود.

 

 

Call Now Button