طرح مفهومی گوگل پیکسل ۲ منتشر شد

طرح مفهومی Google Pixel 2 امروز در رسانه‌ها منتشر شد و باید بگوییم که با تلفن هوشمند زیبایی روبروییم؛ اگرچه پیکسل و پیکسل ایکس ال را همچنان می‌توان دیوایس‌های اندرویدی پرقدرتی دانست.

گوگل پیکسل و پیکسل ایکس‌ال، که با سیستم عامل اندروید خالص عرضه شدند، محصولات پرقدرتی به شمار می‌روند که در مقایسه با رقبا از دوربین فوق‌العاده‌ای نیز بهره‌مندند. در هر صورت، پیش‌بینی می‌شود که نسل دوم این محصول تا پایان سال جاری عرضه شود و رفته‌رفته با نزدیک شدن به تاریخ معرفی این دیوایس، طرح‌های مفهومی آن در رسانه‌های مختلف مشاهده می‌شود.

نگاهی به تصویر زیر بیندازید. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، شاهد ترکیبی از نسل اول گوگل پیکسل و گلکسی اس ۸ سامسونگ هستیم. این طرح مفهومی را یکی از کاربران گوگل پلاس به نام Gabriel Zagarra طراحی و منتشر کرده و باید اعتراف کنیم که زیباست. البته این کانسپت، تصویر منتشرشده از گوگل پیکسل ۲ نیست و تنها تصورات شخص مذکور از این محصول را یادآور می‌شود. در این طرح مفهومی، مانند ال‌جی جی ۶ و گلکسی اس ۸، شاهد خمیدگی در گوشه‌های صفحه نمایش هستیم. بر اساس تصورات آقای زاگارا، نسل دوم گوگل پیکسل قابلیت ضدآب دارد و کلیه دکمه‌های فیزیکی آن به سمت راست بدنه منتقل شده است. حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش کاهش بسیار زیادی دارد و اگر نسل دوم گوگل پیکسل به این صورت باشد، باعث خوشحالی طرفداران این برند خواهد شد، چراکه طراحی گوگل پیکسل یکی از مواردی بود که شکایات زیاد کاربران را موجب شده بود. پس مطمئنا حساب کار دست طراحان گوگل آمده و باید محصولی فوق‌العاده معرفی کنند.

گوگل پیکسل ۲ احتمالا در ماه سپتامبر یا اکتبر با نسخه جدیدی از سیستم عامل اندروید به نام Android O عرضه می‌شود. پیکسل ایکس‌ال ۲ نیز مطمئنا در کنار این محصول خواهد بود و از آنجایی که اطلاعات دیگری در مورد این دو دیوایس در دسترس نیست، باید منتظر بمانیم و با نزدیک شدن به تاریخ رونمایی ببینیم که مشخصات سخت‌افزاری آنها به چه صورت است. ولی می‌توانیم تصور کنیم که نسل دوم گوگل پیکسل بسیار قدرتمند است و احتمالا با پردازنده هشت هسته‌ای اسنپ‌دراگون ۸۳۵ با معماری ۶۴ بیت به همراه ۴ یا ۶ گیگابایت رم همراه خواهد بود.

Call Now Button