تعمیر گلکسی اس ۸ سامسونگ آسان نیست

بررسی های iFixit نشان می‌دهد که تعمیر گلکسی اس ۸ سامسونگ، در صورت بروز مشکل، چندان آسان نیست و امتیاز تعمیرپذیری ۴ از ۱۰ را به آن داده است.

گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس سامسونگ رسما ۲۱ آوریل معرفی شدند، اما تاکنون تنها به دست برخی مشتریان خوش‌شانس رسیده‌اند. بررسی‌ها و ویدئوهای زیادی تاکنون ازین گوشی‌ها منتشر شده است، اما اگر دوست دارید بدانید در دل گلکسی اس‌های جدید سامسونگ چه سخت‌افزاری قرار دارد بهتر است به‌سراغ iFixit بروید.

همانطور که انتظار می‌رود این موسسه نیز تایید کرده است که سخت‌افزار داخلی اس ۸ و اس ۸ پلاس بسیار به هم شباهت دارد. تفاوت آنها تقریبا ظاهری است، البته به جز باتری بزرگ‌تری که درون اس ۸ پلاس جای گرفته.

iFixit اشاره می‌کند که ساختار شیشه روی شیشه (که با چسب محکم پوشانده شده) باز کردن بدنه گلکسی اس ۸ را دشوار کرده است. درحالی که بعضی بخش‌های این گوشی بدون آسیب زدن به سایر قطعات جدا می‌شوند، جدا کردن بخش‌هایی همچون باتری اصلا آسان نیست یا جدا کردن صفحه نمایش گوشی بدون آسیب دیدن نمایشگر خمیده آن تقریبا غیرممکن است. به هر حال هر دو گوشی اس ۸ و اس ۸ پلاس امتیاز تعمیرپذیری ۴ از ۱۰ را کسب کرده‌اند؛ امتیازی که نشان می‌دهد تعمیر کردن این دستگاه چندان آسان نیست و اگر گوشی شما نیاز به تعمیر داشت نباید شخصا اقدام به تعمیرش در خانه بکنید.

خوب است بدانید گلکسی نوت ۷ و اس ۷ نیز پیشتر از این سایت، امتیاز تعمیرپذیری ۴ و ۳ به دست آورده‌اند.

Call Now Button