آپدیت امنیتی ماه May برای گلکسی S7 Edge منتشر شد

به‌روزرسانی‌های امنیتی ماهانه، یکی از جدیدترین مطالبات کاربران از سازندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی است و این موضوع با خریداری یک گوشی پرچم‌دار، اهمیت بیشتری می‌یابد. به‌ همین جهت، شرکت سامسونگ، به‌تازگی آپدیت امنیتی ماه May را برای گوشی گلکسی S7 Edge منتشر کرده است.

این به‌روزرسانی با شماره بیلد XXU1DQE7 منتشر شده است و نزدیک به ۲۱۳ مگابایت نیز حجم دارد. همان‌طور که گفته شد، این به‎روزرسانی، یک آپدیت امنیتی است و هدفی به جز رفع مشکلات نرم‌افزاری سیستم‌عامل اندروید ندارد؛ بنابراین، نباید انتظار قابلیت‌های جدید یا ارتقای سیستم‌عامل اندروید نوقا ۷٫۰ را به ۷٫۱٫۱ یا بالاتر داشته باشید.

البته، در توضیحات مربوط به این به‌روزرسانی آمده است که عملکرد دستگاه با دریافت آپدیت امنیتی ماه May برای گلکسی S7 Edge بهبود خواهد یافت و پیشرفت‌هایی نرم‌افزاری نیز وجود دارد.

در حال‌حاضر، تنها گوشی‌های هوشمند با شماره‌مدل SM-G935FD این آپدیت را دریافت می‌کنند. علاوه‌بر گلکسی S7 Edge، نسخه فلت پرچم‌دار ۲۰۱۶ سامسونگ نیز چند روز پیش آپدیت امنیتی ماه «می» را دریافت کرد. لازم به‎ذکر است که عرضه آپدیت امنیتی ماه May بسته به بازارهای مختلف، ممکن است با تأخیر نسبی همراه باشد و البته در صورتی‌که از یک گوشی تحت‌قرارداد استفاده می‌کنید، باید مدت زمان بیشتری برای دریافت این به‌روزرسانی منتظر بمانید.

Call Now Button