سامسونگ سه رنگ جدید برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس معرفی می‌کند

سامسونگ در مراسم معرفی پرچم‌داران امسال خود، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس را در ۵ رنگ رونمایی کرد. حال و پس از گدشت تقریبا سه ماه، این شرکت در نظر دادر سه رنگ جدید را به Galaxy S8 و دو رنگ را به +Galaxy S8 پلاس اضافه کند.

فهرستی در وب‌سایت سامسونگ منتشر شده است که بیانگر معرفی تولید گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در رنگ‌های جدید است. در حال حاضر این گوشی در رنگ‌های مشکی نیمه شب، خاکستری ارغوانی، نقره‌ای قطبی، طلایی افرایی و آبی مرجانی در دسترس است.

اما به زودی نسخه‌هایی از گلکسی اس ۸ با رنگ‌های آبی یخی، بنفش-خاکستریِ دودی و طلایی ماسه‌ای راهی بازار می‌شوند. اما گلکسی اس ۸ پلاس تنها با دو رنگ بنفش-خاکستری دودی و طلایی ماسه‌ای عرضه می‌شود. همچنین هنوز اعلام نشده که این رنگ‌ها تنها برای بازار تایوان است یا به صورت جهانی هم عرضه می‌شود.

متاسفانه از تصاویر منتشر شده درک درستی از ظاهر گوشی با رنگ‌های جدید نمی‌دهند:

 

در کنار تولید پرچم‌داران امسال در رنگ‌های جدید، سامسونگ مشغول توسعه نسل بعدی خانواده گلکسی S هم هست که با اسم رمز پروژه Star شناخته می‌شود و انتظار می‌رود همین طراحی موسوم به صفحه نمایش بی‌کران را ادامه دهد. در حال حاضر گلکسی اس ۸/ اس۸ پلاس فروش خوبی داشته اند و سامسونگ در نظر دارد تا پایان سال جاری تعداد ۶۰ میلیون دستگاه از این دو پرچم‌دار را به فروش برساند که این میزان حدود ۵ میلیون بیشتر از فروش گلکسی اس۷/ اس ۷ اج است.

اما سامسونگ سال پرکاری را پیش رو دارد، علاوه بر تمرکز روی فروش گلکسی اس ۸ و آغاز توسعه زود هنگام گلکسی اس ۹ (و احتمالا اس ۹ پلاس)، تابستان امسال گلکسی نوت ۸ هم معرفی خواهد شد که امیدواریم خاطره تلخ نوت ۷ را از ذهن‌مان پاک کند.

Call Now Button