theme

حدود یک ماه نیم از زمان ورود گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، پرچمداران جدید سامسونگ به بازار کشورمان می‌گذرد. در این مطلب قصد داریم بررسی کنیم آیا هم‌اکنون زمان مناسبی برای خرید این دو گوشی است و قیمتشان به ثبات رسیده یا خیر. در ادامه جواب این سوالات را دریافت خواهید کرد. با موبایل درختی همراه باشید…

همان طور که می‌دانید دو پرچمدار جدید سامسونگ Galaxy S8 و +Galaxy S8 با اختلاف زمانی یک روزه به ترتیب در تاریخ ۲۷ و ۲۸ فروردین امسال با قیمت بسیار بالا وارد بازار کشورمان شدند.

اگر به خاطر داشته باشید در آن زمان به شما پیشنهاد کردیم:

اگر شما هم قصد دارید پرچمدار جدید سامسونگ را خریداری کنید، بهتر است یا هم‌اکنون آن را به صورت رسمی با قیمت مناسب، هدایای بدون قرعه‌کشی، گارانتی و پشتیبانی رسمی پیش‌خرید کنید (در صورت امکان) یا حدودا دو ماه صبر کنید تا با قیمت مناسب‌تر بتوانید در سبد خریدتان قرار دهید.


خوشبختانه هم اکنون پس از گذشت کمتر از یک ماه نیم از ورود Galaxy S8 و +Galaxy S8 به بازار ایران، زودتر از پیش‌بینی‌های انجام شده شاهد به ثبات رسیدن قیمتشان در بازار کشورمان هستیم. قیمت Galaxy S8 و +Galaxy S8 در بازار ایران نسبت به دیگر کشور‌ها بسیار مناسب است. با مشاهده جدول زیر می‌توانید قیمت آن‌ها را در بازار کشورمان با دیگر کشورها مقایسه کنید. در نتیجه می‌توان گفت اگر قصد Galaxy S8 یا +Galaxy S8 دارید هم‌اکنون زمان مناسبی است.

ایران (گارانتی همراه سرویس خاورمیانه)ایران (گارانتی مایکروتل)آمریکااماراتهند
Galaxy S8۲,۴۹۵,۰۰۰ تومان۲,۷۷۰,۰۰۰ تومان۲,۷۱۱,۵۰۰ تومان

(بدون مالیات)
(۷۲۴٫۹۹ دلار)

۲,۸۹۴,۰۰۰ تومان

(۲,۷۹۹ درهم)

۳,۳۵۸,۰۰۰ تومان

(۵۷,۹۰۰ روپیه)

+Galaxy S8۲,۸۲۵,۰۰۰ تومان۳,۱۷۰,۰۰۰ تومان ۳,۰۸۵,۵۰۰ تومان 

(بدون مالیات)
(۸۲۴٫۹۹ دلار)

۳,۹۲۸,۰۰۰ تومان

(۳,۰۹۹ درهم)

۳,۷۶۴,۰۰۰ تومان

(۶۴,۹۰۰ روپیه)