فروش خیره کننده و بی سابقه سامسونگ گلکسی S8

گوشی‌های هوشمند سامسونگ از سری گوشی‌های پرطرفدار است و فروش گوشی‌های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اِج در سراسر دنیا، بر این مهم صحه گذاشت. حال باید دید گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس نیز چنین موفقیتی را به دست می‌آورند یا خیر.

براساس آخرین اطلاعات، دو پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ سامسونگ در فروش مشترک رکوردشکنی کردند. این در حالیست که اخبار پیش از این، دو مدل اس ۷ و اس ۷ اج را در زمینه فروش مشترک، موفق‌تر اعلام کرده بود که بیانگر نوعی تناقض در میان اخبار منتشر شده است. بنابراین تنها موفق دانستن گوش‎های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، کم لطفی به نظر می‌رسد.

در جایی که سامسونگ هنوز آمار رسمی فروش این دو محصول را اعلام نکرده، نماینده این شرکت تعداد فروش گوشی‌های رده بالایی همچون سری گلکسی اس را فاش می‌نماید. به گفته یکی از سرمایه‌گذاران، سخنگوی شرکت در حال بررسی موضوع است. اما مزیت افشای آمار این است که دستکم، ارزش و محبوبیت گوشی‌ها، برای کاربران و علاقه مندان مشخص می‌شود.

گوشی‌های مدل اس ۶ و اس ۷، از زمان عرضه، به ترتیب طی ۷۵ و ۷۴ روز، به رکورد ۱۰ میلیون فروش دست یافتند. حال آنکه مدل اس ۸ در حدود ۳۷ روز، به این میزان از فروش رسید.

این اولین بار است که شرکت کره‎ای سامسونگ میزبان چنین رکورد شگفت انگیزی است. پیش‌ فروش گوشی‌های اس ۸ و اس ۸ پلاس، در روز هفتم آوریل و در کشورهای شرق آسیا  و همچنین برای خانواده شی بال (از تاجران معروف کره جنوبی) آغاز شد و در همان دو روز نخست بیش از ۵۵۰ هزار دستگاه پیش فروش شد. شرکت سامسونگ در روز ۱۸ آوریل تعداد دستگاه‌های پیش فروش شده را یک میلیون اعلام کرد. بدین ترتیب سهم سامسونگ از تجارت در بازار داخلی به ۶۰% رسید. تحلیل‌گران بر این باورند که تا پایان امسال، فروش گوشی‌های سامسونگ به ۴٫۵۰ میلیون دستگاه می‌رسد. ممکن است این غول تکنولوژی، انتظار فروشی بیش از این را داشته باشد ولی همچون همیشه، زمان بازگو کننده همه چیز است.

Call Now Button