جدیدترین تاریخ اعلام شده برای عرضه گلکسی نوت ۷ ریفربیشد

بعد از اتفاق ناخوشایندی که بر سر نوت ۷ آمد و اعتبار سامسونگ را دچار مشکل کرد، این غول تکنولوژی تصمیم دارد نسخه بازبینی شده این گوشی را عرضه کند.

خبرهای خوشی برای دوستداران گوشی گلکسی نوت داریم. انتظار می‌رود که سامسونگ نسخه ریفربیشد گوشی گلکسی نوت ۷ را ماه آینده عرضه کند.

رسانه‌های کره‌ای مدعی شده‌اند که این نسخه بازبینی‌شده از نوت ۷ که Note 7 FE نام دارد، قرار بود تا آخر ژوئن عرضه شود اما خبرها حاکی از آن است که سامسونگ گوشی مذکور را با یک هفته تاخیر و در تاریخ ۷ ژوئیه (۱۶ تیر) عرضه می‌کند.

Note 7 FE قرار است به قیمت ۶۲۰ دلار در کره جنوبی به فروش برسد. سامسونگ پیش‌تر اعلام کرده بود که تعداد ۱۵۰۰۰۰ دستگاه از این گوشی می‌سازد اما حالا به نظر می‌رسد که این غول تکنولوژی تعداد موردنظرش را به ۴۵۰۰۰۰ دستگاه افزایش داده است. گفته می‌شود که همین تغییر در ساخت نوت ۷ جدید باعث شده عرضه آن با تاخیر همراه شود.

یکی از مقامات اوپراتورهای کره‌ای ادعا می‌کند که سامسونگ دکمه بیکسبی را هم در Note 7 FE تعبیه کرده تا طراحی و توانایی آن را کمی بهبود بخشد. سخنگوی سامسونگ دراین‌باره گفت که این شرکت همواره در تلاش است تا رضایت مشتریانش را جلب کند اما فعلا نمی‌تواند وجود بیکسبی را در نوت ۷ جدید تایید کند.

گوشی Note 7 FE در آمریکا معرفی نخواهد شد اما ممکن است پس از عرضه در کره جنوبی، وارد سایر کشورها هم بشود.

Call Now Button