U11 پرچمدار جدید اچ‌تی‌سی وارد بازار ایران شد (قیمت)

اچ‌تی‌سی این روزها دوران اوج خود را از داده است و همانند گذشته‌  عملکرد خوب فروش چندانی در صنعت گوشی هوشمند ندارد. اما پس از عرضه پرچمدار جدید این شرکت با نام U11 به بازار پس از مدت‌ها اچ‌تی‌سی افزایش درآمد و سوددهی بخش موبایل را تجربه کرد. یکی از نوآوری‌های جدید U11 قابلیت Edge Sense (فریم حساس به فشار) است که کاربر می‌تواند بدون نیاز به لمس صفحه‌نمایش کارهای بسیاری را با آن انجام دهد.

یو ۱۱ در دو نسخه متفاوت با حافظه‌داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت به فروش‌می‌رسد که به ترتیب مجهز به رم ۴ و ۶ گیگابایتی است. فروش نسخه ۱۲۸ گیگابایت با رم ۶ گیگابایتی برای کشورهای چین، مالزی، تایوان، سنگاپور، هند، هنگ‌کنگ، روسیه، عربستان سعودی و فیلیپین در نظر گرفته شده است و با توجه به نزدیک بودن این کشورها از لحاظ جغرافیایی به احتمال زیاد به زودی وارد بازار کشورمان خواهند شد. البته هنوز مشخص نیست کدام نسخه از به صورت رسمی وارد بازار کشورمان خواهد شد.

فعلا رنگ‌های مشکی و نقره‌ای نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی وارد بازار کشورمان شده است که بدون گارانتی به فروش می‌رسد. با توجه به این که در روزهای ابتدایی ورود اچ‌تی‌سی یو ۱۱ به بازار کشورمان هستیم فعلا خرید این گوشی با قیمت بالا حال حاضر پیشنهاد نمی‌شد. اگر قصد خرید یو ۱۱ را دارید بهتر است کمی صبر کنید تا این گوشی را با قیمت بهتر به همراه گارانتی و پشتیبانی پارس سامتل قشم خریداری در سبد خریدتان قرار دهید.

Call Now Button