احتمال معرفی iPhone SE جدید در بهار سال آینده

اپل قرار است نسخه تازه از گوشی کوچک و ارزانش به نام iPhone SE را در هند معرفی و عرضه کند. این گوشی احتمالا بهار سال آینده وارد بازار خواهد شد.

کمپانی اپل در ماه مارس سال ۲۰۱۶ گوشی iPhone SE را رسما عرضه کرد و حالا زمان نسبتا زیادی از معرفی آن می‌گذرد. خوشبختانه اپل این گوشی کوچک را فراموش نکرده و قصد دارد یک نسخه به‌روزرسانی شده تازه‌اش را هم وارد بازار کند. طبق تازه‌ترین شایعه‌هایی که درباره این گوشی منتشر شده،iPhone SE تازه احتمالا در بهار سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار خواهد گرفت و بدین ترتیب فاصله زمانی میان عرضه SE قبلی و نسخه تازه حدودا ۲ سال خواهد شد.

گفته می‌شود که این نسخه تازه مانند iPhone 7 چیپست A10 خواهد داشت و مانند SE قبلی نسبت به سایر آیفون‌ها ارزان‌تر خواهد بود. این گوشی احتمالا صفحه‌نمایش ۴ یا ۴٫۲ اینچی خواهد داشت و حافظه داخلی‌اش هم ۳۲ یا ۱۲۸ گیگابایت خواهد بود. SE تازه به‌صورت پیش‌فرض به iOS 11مجهز شده و ظرفیت باتری‌اش هم با کمی تغییر نسبت به باتری SE 2016 (۱۶۲۴)، ۱۷۰۰ میلی‌آمپر خواهد بود.

گوشی iPhone SE 2017 در هند و توسط کمپانی Wistron ساخته خواهد شد. این کمپانی که اصالت تایوانی دارد، از ماه می ۲۰۱۶ مشغول ساخت نسخه قبلی بوده. قرار است با احداث یک خط تولید جدید، نسل تازه SE را هم بسازد. این گوشی ابتدا در هند عرضه می‌شود و به‌تدریج به سایر نقاط جهان راه پیدا خواهد کرد.

Call Now Button