هوآوی، ال‌جی، سامسونگ و اوپو گوشی تاشو با دو نمایشگر معرفی می‌کنند

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که چهار سازنده مطرح بازار موبایل، روی گوشی‌های هوشمند جدید خود با طراحی تاشو و دو صفحه‏‌نمایش مشغول به کار هستند. هوآوی احتمالاً گوشی تاشوی خود را در سال آینده روانه بازار می‌کند.

گوشی‌های هوشمند به طور مداوم در حال تغییر و تحول هستند؛ به‌نظر می‌رسد سازندگان به سختی تلاش می‌کنند تا با ارائه محصولاتی نوآورانه، مشتریان را نسبت به خرید محصولات جدید خود مجاب نمایند. جدیدترین ترند در بازار گوشی‌های هوشمند که به سرعت همه‌گیر شده است و بسیاری از سازندگان از آن تبعیت می‌کنند؛ عرضه محصولاتی با طراحی بدون حاشیه است. تمامی پرچمدارانی که در نیمه دوم امسال عرضه شده‌اند، حاشیه‌های باریکی دارند؛ البته این تغییرات تنها به گوشی‌های پرچمدار خلاصه نمی‌شود و تا پایان سال در بازار میان‌رده و حتی ارزان‌قیمت، محصولاتی عرضه خواهد شد که طراحی بدون لبه دارند.

با این‌حال، طراحی بدون حاشیه تنها تغییر احتمالی نیست که در گوشی‌های هوشمند سال آینده خواهیم دید. به‌نظر می‌رسد سازندگان به دنبال ایجاد یک تحول گسترده روی گوشی‌های هوشمند خود هستند که آن‌ها را با مدل‌های قدیمی‌تر متمایز خواهد کرد. براساس شایعات منتشر شده، ممکن است در سال آینده محصولاتی با دو نمایشگر تاشو عرضه شود.

گمانه‌زنی‌های اخیر نشان می‌دهد که شرکت‌های مختلف در حال طراحی گوشی‌های هوشمند جدیدی هستند که طراحی تاشو دارد و به دو نمایشگر مجهز شده‎اند. این اولین‎بار نیست که چنین شایعاتی منتشر می‌شود و مطمئن هستیم که گزارش‌های منتشر شده، در رابطه با محصولات مفهومی جدید سازندگان بازار نیست. شرکت ZTE گوشی جدیدی را با نام Axon M معرفی کرده است که از ترکیب دو صفحه‌نمایش استفاده می‌کند؛ می‌توانید یکی از نمایشگرها را تا بزنید و تنها از یک صفحه‌نمایش، استفاده کنید. البته باید گفت که طراحی Axon M به عنوان یک گوشی هوشمند امروزی، راضی‌کننده نیست و می‎‌توانست بهتر باشد.

به همین جهت اگر طراحی گوشی Axon M نتوانسته است نظر مساعد شما را برای خرید آن به خود جلب کند، احتمالاً باید منتظر سازندگان مطرح دیگر بازار باشید که به‌زودی، محصولات جدیدی را با طراحی تاشو عرضه خواهند کرد. آخرین گزارش‌ها به نقل از منابع مطلع در تایوان، نشان می‌دهد که شرکت‌های اوپو، هوآوی، ال‌جی و سامسونگ به سختی تلاش می‌کنند تا گوشی‎های هوشمند جدیدی را با دو نمایشگر تاشو به تولید برسانند. البته در بخش طراحی، این محصولات با یک‎دیگر تفاوت خواهند داشت زیرا هر سازنده، حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهد تا فاصله بین نمایشگرها را در گوشی‌هوشمند تاشوی خود کاهش دهد.

Yu Chengdong، معاون ارشد تجارت مصرف‌کنندگان هوآوی در مصاحبه‌ی با CNET اعلام کرده است که این شرکت، روی گوشی تاشو جدیدی مشغول کار می‎‌کند و نمونه آزمایشی آن‌ در حال‌حاضر آماده شده است. با این وجود، شرکت هوآوی درنظر دارد گوشی‌هوشمند تاشوی خود را با طراحی بدون نقص ارائه دهد؛ در صورتی‌که هوآوی به خواسته‎ی خود دست پیدا کند، ممکن است گوشی‌هوشمند تاشوی چینی‌ها در سال آینده ارائه شود.

به جزء هوآوی، شرکت اوپو، سامسونگ و ال‌جی نیز روی گوشی‌های هوشمند تاشوی خود مشغول به کار هستند؛ البته گوشی تاشوی سامسونگ، تنها محصولی است که در حال‌حاضر جزئیات زیادی در رابطه با آن می‌دانیم. به‌نظر می‌رسد نمونه اولیه این گوشی که در سال آینده به بازار عرضه خواهد شد، عرضه محدودی داشته باشد؛ این مدل مانند گوشی هوآوی از ترکیب دو صفحه‌نمایش استفاده خواهد کرد. در رابطه با گوشی‏های هوشمند تاشوی اوپو و ال‌جی، هنوز اطلاعات بیشتری به‏دست نیامده است.

Call Now Button