تصاویر مفهومی از پرچم‌دار بدون حاشیه P11 Lite هوآوی

تصاویر تازه‌ای از لوازم جانبی منسوب به گوشی P11 Lite منتشر شده‌اند و طراحی این پرچم‌دار تازه را به نمایش گذاشته‌اند. نکته جالب اینجاست که تصاویر مذکور شبیه نیستند و برخی تفاوت‌های اساسی در طراحی ظاهری‌شان دیده می‌شود.

ماکت گوشی P11 Lite هوآوی روز گذشته در چند صفحه اینترنتی مختلف در فضای وب دیده شد. این ماکت‌ها درواقع برای نمایش محصولاتی ازجمله محافظ صفحه نمایش و قاب گوشی مذکور مورد استفاده قرار گرفتند و در وب‌سایت رسمی آمازون ژاپن به نمایش درآمدند. گوشی پرچم‌دار P11 Lite احتمالا در فوریه سال آینده و در خلال کنفرانس جهانی MWC 2018 معرفی می‌شود. از آنجا که تصاویر منتشر شده تازه متعلق به ماکت غیرواقعی آن هستند، هنوز نمی‌توان ادعا کرد که طراحی نهایی پرچم‌دار بعدی هوآوی دقیقا مشابه همین نمونه‌ها باشد.

مشخصات کالاهای اصلی این صفحه‌های اینترنتی به مشخصات جزئی گوشی P11 Lite اشاره‌ای نکرده‌اند اما ما موفق شده‌ایم برخی ویژگی‌های آن را استخراج کنیم. پیش از هر چیز به نسخه‌های مختلف این پرچم‌دار در رنگ‌های مختلف توجه کنید. البته هوآوی معرفی گوشی‌هایش را در رنگ‌های مختلف به یک روند رایج تبدیل کرده است و حالا با توجه به این تصاویر تازه هم به نظر می‌رسد که قرار است P11 Lite را در رنگ‌های مشکی و طلایی وارد بازار کند. همچنین رنگ حاشیه‌های پنل جلو هم با توجه به رنگ بدنه طراحی شده است. برای مثال، حاشیه‌های پنل شیشه‌ای در نسخه مشکی هم مشکی هستند و حاشیه‌های پنل جلو در نسخه طلایی به رنگ سفید دیده می‌شوند.

علاوه بر این تصاویر با تمرکز روی محافظ صفحه نمایش، تصاویر دیگری هم از ماکت P11 Lite هوآوی منتشر شده‌اند که قاب محافظ بدنه آن را به نمایش می‌گذارند؛ البته طراحی ظاهری این ماکت کمی نسبت به تصویر فوق متفاوت دیده می‌شود. در تصویر فوق شاهد بودیم که دکمه فیزیکی پاور و دکمه‌های تنظیم صدا در کناره سمت چپ گوشی قرار گرفته بودند؛ اما این تصویر نشان می‌دهد که همه دکمه‌های فیزیکی مذکور در کناره سمت راست تعبیه شده‌اند. تفاوت چشمگیر دیگر هم اینجاست که طراحی بدون حاشیه تصویر قبلی در این ماکت دیده نمی‌شود. البته حاشیه‌ها اینجا هم باریک شده‌اند اما همچنان نسبت به تصویر فوق ضخیم به نظر می‌رسند. به خاطر همین تفاوت‌هاست که تاکید می‌کنیم در حال حاضر مشخص نیست که گوشی مذکور سرانجام با کدام طراحی معرفی خواهد شد. تصویر مربوط به محافظ صفحه نشان می‌دهد که هوآوی در طراحی این گوشی عمیقا از آیفون ۱۰ الهام گرفته است؛ در حالی که در تصاویر متعلق به قاب محافظ بدنه شاهد هستیم کمپانی هوآوی روند طراحی‌های خودش را بدون الهام از سایر سازندگان در پیش گرفته است.

Call Now Button