آیا این طراحی نهایی iPhone 7 است؟

عموما اپل هر دو سال یک بار طراحی گوشی‌های هوشمند خود را عوض می‌کند، پس دور از انتظار نیست اگر آیفون بعدی این شرکت را با طراحی جدیدی ببینیم. با اینکه هنوز ۶ ماه تا زمان رونمایی از آیفون ۷ باقی مانده، تصویر تازه فاش شده از این دستگاه از تغییرات احتمالی این گوشی پرده برداشته است.

درحالی که خیلی‌ها منتظرند تا ببینند اپل در کنفرانس دوم فروردین خود از چه محصولاتی رونمایی می‌کند، اطلاعات تازه‌ای درباره iPhone 7 این شرکت به بیرون درز کرده که ما را با تغییرات احتمالی این محصول بیشتر آشنا می‌کند.
در تصویر تازه فاش شده از آیفون ۷، نمایی از قسمت پشت دستگاه دیده می‌شود که در آن می‌توان بزرگ‌تر شدن لنز دوربین و تغییر محل قرارگیری خطوط آنتن را مشاهده کرد.

 

 

با فرض صحت این تصویر، اپل در آیفون ۷ خطوط آنتن را منحنی کرده و آنها را به انحنای بالا و پایین بدنه منتقل کرده است تا کمتر به چشم بیایند. همچنین بزرگ‌تر شدن اندازه لنز ممکن است نشانه بزرگ‌تر شدن سنسور و آپرچر دوربین آیفون باشد که به دلیل بازطراحی احتمالا دیگر شاهد برآمدگی آن نسبت به سطح بدنه نخواهیم بود.

پیش‌تر دو شایعه قوی در مورد حذف جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون و استفاده از لنز دوگانه در آیفون ۷ شنیده بودیم که هنوز شایعه اول به قوت خود باقی است. با اینکه در این رندرها از دو لنز دوربین در پشت گوشی خبری نیست، ممکن است اپل از این ویژگی تنها در مدل iPhone 7 Plus استفاده کند.
نظر شما در مورد رندرهای جدید iPhone 7 چیست؟ فکر می‌کنید این تصویر چقدر به طراحی نهایی iPhone 7 نزدیک است؟

Call Now Button