آموزش دانلود و نصب نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل

بالاخره مایکروسافت ویندوز ۱۰ موبایل را برای گوشی های ویندوز فونی رسما منتشر کرد؛ نسخه ای از ویندوز که مدت هاست طرفدارانش را منتظر گذاشته است.

بالاخره روز موعود فرا رسید و پس از تاخیری چندماهه که دیگر همه دوستداران ویندوز فون را خسته کرده بود مایکروسافت آرام آرام ویندوز ۱۰ موبایل را برای گوشی های ویندوز فونی منتشر کرد. دیگر نه تنها ویندوز اینسایدرها بلکه همه کسانی که اکنون ویندوز ۸٫۱ را بر روی گوشی خود دارند و در لیست اعلام شده مایکروسافت هستند باید منتظر دریافت آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل باشند.

این آپدیت به زودی راهی گوشی‌های لومیا ۱۵۲۰، ۹۳۰، ۶۴۰، ۶۴۰ ایکس ال، ۷۳۰، ۷۳۵، ۸۳۰، ۵۳۲، ۵۳۵، ۵۴۰، ۶۳۵ یک گیگابایتی، ۶۳۶ یک گیگابایتی، ۶۳۸ یک گیگابایتی، ۴۳۰ و ۴۳۵ و برخی گوشی های BLU خواهد شد.

برخلاف همیشه که نوتیفیکیشن آپدیت ویندوز را مشاهده می‌کردید این بار باید اپلیکیشن UpdateAdvisor را نصب کنید تا ببینید آپدیت برای گوشی شما منتشر شده است یا خیر و اگر آپدیت منتشر شده بود تنها کافی است بر روی آپگرید کلیک کنید.

پس از انجام این مراحل به بخش Setting>Phone Update بروید و Check for Update را انتخاب کنید. پس از آن شما مثل همیشه نوتیفیکیشن دریافت آپدیت را خواهید دید.

شاید ویندوز ۱۰ موبایل با تاخیر چند روزه به شما برسد اما این بار دیگر این نسخه از ویندوز مایکروسافت رسما منتشر شده و دیر یا زود برای گوشی شما هم منتشر خواهد شد.

Call Now Button