افزایش مدت زمان ویدیوهای اینستاگرام از ۱۵ ثانیه به ۶۰ ثانیه

اپلیکیشن محبوب اینستاگرام که تاکنون امکان آپلود ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای را برای کاربران فراهم کرده بود، خبرداد از این پس طول ویدیوها می‌تواند از ۱۵ ثانیه به ۶۰ ثانیه ارتقا یابد.

اینستاگرام بدون شک هم‌اکنون محبوب‌ترین سرویس انتشار عکس در اینترنت به‌شمار می‌رود. اپلیکیشنی که بیش از ۵ سال عمر دارد و فیس‌بوک صاحب اصلی آن است.

اینستاگرام امکان به‌اشتراک گذاری تعداد نامحدود عکس و همچنین ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای را به کاربر می‌دهد و حالا خبرداده که قصد دارد طول مدت ویدیوها را از ۱۵ ثانیه به ۶۰ ثانیه ارتقا دهد. بدین‌ترتیب محدودیت ۱۵ ثانیه‌ای برای ویدیوهای اینستاگرام به ۱ دقیقه افزایش می‌یابد و دست کاربران برای به‌اشتراک‌گذاری لحظات خاطره‌انگیز بیش از پیش باز می‌شود.

اگر از کاربران آی‌او‌اس اینستاگرام هستید می‌توانید با دریافت آپدیت نسخه ۷٫۱۹ منتظر فعال شدن قابلیت ویدیوهای ۶۰ ثانیه‌ای باشید. کاربران اندروید نیز به زودی به‌روزرسانی مربوطه را از طریق گوگل پلی استور دریافت خواهند کرد. این قابلیت هم‌اکنون برای تمام کاربران فعال نیست و به‌گفته اینستاگرام کم‌کم برای همه کاربران فعال می‌شود.

همچنین کاربران آی‌او‌اس اینستاگرام از یک ویژگی دیگر نیز بهره‌مند می‌شوند و آن امکان اتصال چندین ویدیو به یکدیگر است. به کمک این قابلیت می‌توان چندین ویدیو را با یکدیگر میکس کرده و یک ویدیو حداکثر ۶۰ ثانیه‌ای تولید کرد.

 

 

Call Now Button