پیش فروش ۳٫۴ میلیون دستگاه iPhone SE در چین

فروش آیفون ۴ اینچی جدید اپل، آیفون اس ای، از ۳۱ مارس آغاز می‌شود. این نسخه آیفون در قدم اول در بازار چین پیش‌فروشی برابر با ۳٫۴ میلیون نسخه داشته است؛ رقمی که از محبوبیت گوشی جدید اپل خبر می‌دهد.

محصولات مورد بحث

آیفون SE اپل، که هفته گذشته رونمایی شد، ظاهرا هنوز از راه نرسیده محبوبیت بسیاری در چین به دست آورده است. طبق گزارشی از CNBC، تعداد ۳٫۴ میلیون نسخه از این آیفون ۴ اینچی جدید پیش‌فروش شده است. البته وقتی صحبت از پیش‌فروش در چین به میان می‌آید، اوضاع کمی فرق می‌کند. در سایر کشورها هنگام پیش‌فروش وجه از مشتری دریافت می‌شود، اما در چین فقط گوشی رزرو می‌شود و به همین دلیل ممکن است از این تعداد (۳٫۴ میلیون)، برخی اقدام به خرید گوشی نکنند.

اگرچه نمی‌توان روی این تعداد برای فروش گوشی حساب کرد، به‌هرحال رقم ۳٫۴ میلیون در نوع خود جالب توجه است و نشان از محبوبیت بالای این گوشی در چین دارد.

در گزارش دیگری از محبوبیت بالاتر رنگ طلایی نسبت به سایر رنگ‌ها صحبت شده و پس از آن نیز رنگ رز گلد محبوب‌ترین رنگ این نسخه از آیفون در چین ذکر شده است. این گوشی در چین با قیمتی حدود ۵۰۶ دلار به فروش می‌رسد؛ مبلغی که از قیمت آیفون اس ای در امریکا گران‌تر و از قیمت این گوشی در اروپا ارزان‌تر است. فروش iPhone SE اپل از ۳۱ مارس آغاز می‌شود.

Call Now Button