طول عمر باتری iPhone SE از iPhone 6s بیشتر است

اپل در کنفرانس معرفی آیفون SE به پردازنده قوی تر و دوربین با کیفیت‌تر و حتی طول عمر بهتر باتری آیفون ۴ اینچی جدید خود اشاره کرد. با کالبدشکافی آیفون اس ایی مشخص شده که این گوشی هوشمند نه تنها باتری بزرگتری نسبت به آیفون ۵ اس دارد بلکه طول عمر آن از آیفون ۶ اس بهتر است.

محصولات مورد بحث

در اوایل سال ۱۳۹۵ شاهد معرفی iPhone SE از سوی اپل بودیم، گوشی ۴ اینچی جدیدی که ظاهری شبیه iPhone 5s دارد اما قدرت سخت‌افزارهای آن با iPhone 6s برابری می‌کند.
معمولا اپل در کنفرانس‌های خود عادت به توضیح دادن در مورد جزئیات سخت‌افزارهای دستگاه‌های خود ندارد و چیزی در مورد ظرفیت باتری نمی‌گوید. به همین خاطر برای خیلی‌ها سوال بود که به جز قدرت پردازنده و کیفیت دوربین، آیا عمر باتری iPhone SE نیز افزایش یافته است؟

این سوال با کالبد شکافی آیفون ۴ اینچی جدید اپل مشخص شد. با اینکه ظرفیت باتری آیفون اس ایی به اندازه باتری آیفون ۶اس نیست اما از باتری بزرگتری نسبت به آیفون ۵اس استفاده می‌کند. آیفون اس ایی از یک باتری ۱۶۲۴ میلی‌آمپرساعتی استفاده می‌کند که اندکی بیشتر از ظرفیت iPhone 5s است با این وجود طول عمر باتری ان نه تنها از آیفون کوچک قبلی اپل بلکه از iPhone 6s نیز بیشتر خواهد بود.

Call Now Button